Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Iedvesma

Efektīvs žogs Jūsu īpašumam

Vai Jūs vēlaties, lai jūsu žogs izceļas? Aplūkojiet risinājumus, kas nodrošinās atpazīstamību.

brama przesuwna horizen set new small

Īpašuma žogs nekad netika izdomāts tikai drošības nolūkos. Tā lomai ir arī vizuālais aspekts, lai izceltu dārza un ēku pievilcību. Daudzi Betafence klienti vēlas tādus žogus, kas būtu vizuāli atšķirīgi no kaimiņu risinājumiem. Paturot prātā viņu vēlmes, mēs izstrādājām virkni unikālu sistēmu.

Horizen paneļi

Šis žogs balstās uz paneļiem ar horizontāliem profiliem. Lai gan ši sistēma pašlaik ir ļoti moderna, tā joprojām reti sastopama, kas vien padara to īpašu. Bez tam, risinājums ir lielisks teritorijas drošībai un ir ar augstu necaurredzamības līmeni.

brama dwuskrzydlowa horizen set small thumb640x480

Gabionu sienas

Populārie mazo dārzu arhitektūras elemeti arvien biežāk tiek izmantoti kā žoga konstrukcija. Jūs tās varat izvietot starp paneļiem vai uzbūvēt pilnu žogu sistēmu. Tās ir uzkrītošas pateicoties interesantajiem pildījumiem (piemēram, akmeņi) un aizsargā iemītniekus no ielas trokšņiem.

139929s 1beka large

Gabioni

Gabioni, kas ir līdzīgi struktūrā kā gabionu sienas, ir vēl vairāk universāli. Daudzi arhitekti tos izmanto kā pamatu plāksni paneļu laidumiem vai kā stabus, lai noturētu struktūru visam žogam.

007 gabion 800x600 large

Zenturo paneļi

Akurātā Zenturo paneļu stuktūra ir pietiekami, lai tos atšķirtu no citiem žogu risinājumiem. Dažādu izmēru acojums izskatās neticami estētiski. Žogam ir inovatīvs dizains un nešķiet pārspīlēts. Vēl jo vairāk, tīkls var tikt aizpildīts ar pikseļiem vai sloksnēm ļaujot izveidot uz paneļiem praktiski jebkuru zīmējumu.

128969s 1beka large

Paneļi ar pildījumiem

Standarta Bekafor un Nylofor 2D paneļu sistēma ir gandrīz pilnīgi caurskatāma, tomēr tiem paredzētie pildījumi ļauj pilnībā aizklāt Jūsu īpašumu. Tas nodrošina ne tikai privātumu un unikālu izskatu, bet arī norobežo troksni, kas nāk no īpašuma ārpuses.

698s 1beka large