Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Iedvesma

Gabionu maģija

Tie ir, kas daudz vairāk nekā grozi, kas pasargā no zemes nogruvumiem. Tas ir arī produkts, ko var izmantot gana radoši, lai padarītu Jūsu īpašumu pievilcīgāku.

betafence gabion 129151s 1beka 800x600 thumb640x480

Gabionu loma pastāvīgi attīstās. Taisnstūrveida grozs, kas izgatavots no metinātām stieplēm ir joprojām izplatīta sienu forma, kas pasargā trases no nogruvumiem. Tāpat, nozīmīga loma ir arī atjaunojot un aizsargājot upju gultnes.

betafence gabion dscn7567 large

Gabioni publiskās vietās

Unikālā struktūra un oriģinālais gabionu dizains ļauj arhitektiem produktu biežāk izmantot arī citos veidos, piemēram, pašvaldību parkos. Ir daudz soliņu pa visu Poliju, kas izgatavoti no gabionu groziem un Mielecas pilsētā- pārsteidzoša labirinta struktūra.

Struktūra, kas tika uzcelta Cyranowa kalnā Mielec pilsētā uz bijušo armijas kazarmu vietas, šodien to izmanto pilsētas iedzīvotāji un pārvalda pilsētas pašvaldība. Dizaini izmantoja gabionu sienas kā šķēršļus, kas nosprauž ceļu pāri kalnam. Tā pakājē ir izmantoti gabionu grozi pildīti ar akmeņiem un no tiem izveidotas autobusu pieturas. Kalna galā uzcelti divi vienkārši labirinti, kas ir lieliska vieta visai ģimenei.

Gabioni interesantā veidā tika izmantoti arī kultūras centra Niedobczyce. Liela zīme, kas izgatavota no gabioniem informē apmeklētājus par ēkas nosaukumu. Gabioni perfekti saplūst ar apkārtējo arhitektūru un apstādījumiem.

betafence gabion dsc 0313 800x600betafence dom kultury dobczyce p1100409

Gabioni mājās un dārzā

Gabioni kļuvuši par populāru elementu piemājas dārzos. Tas ir lielisks materiāls ainavu arhitektūrai, piemēram, starpsienas vai grila vākiem. Tos var izmantot, lai veidotu puķu dobes vai nelielu komposta novietni.

Daži žogu dizaineri izmanto gabionu sienas kā stabus un pamatus kuriem piestiprina žogu paneļus. Pateicoties gabioniem, žogs izskatās neticami oriģināli neietekmējot ar drošību saistītās īpašības.

Papildus tam, grozus var piepildīt ar akmeņiem un izmantot vai izveidotu fasādi. Tie nodrošina ēku ar unikālu izskatu un arī aptur troksni un tiem ir siltumizolējošās īpašības.

Visas šīs īpašības padara gabionus par multi funkcionālu produktu, kas ir arvien populārāks starp arhitektiem.

007 gabion 800x600102132s 1bekagabion referencia biatorbagyi cimlap102168s 1bekadsc 5879 800x600gabion referencia biatorbagyi pihenodsc 5888 800x600foto 36 800x600