Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Iedvesma

Horizen apvienošana ar citiem žogu tipiem

Mūsu Horizen sistēma izskatās lieliski ne tikai kā atsevišķs žogs, bet arī kopā ar cita veida pabeļiem vai gabionu sienām.

betafence panele ogrodzeniowe horizen rajsko mili 2016 10 15 410 thumb640x480

Horizen paneļi un vārti tika izstrādāti galvenokārt, lai būtu skaisti elementi vienotā sistēmā. Vienotai žoga līnijai ir iespējams regulēt augstumu, garumu, krāsu, ērti lietot un pats svarīgākais, tā inovatīvais un pievilcīgais izskats nodrošināja Horizen lielu popularitāti klientu vidū uzreiz pēc parādīšanās.

betafence panele ogrodzeniowe horizen rajsko mili 2016 10 15 405 large

Viegla montāža - daudz iespēju

Viena no sistēmas priekšrocībām ir tās vieglā un ātrā uzstādīšana. Paneļi pie stabiem piestiprināti izmantojot tērauda savienotājus, kas ir piestiprināti ar Allen uzgriežņu atslēgu. Tie ļauj savienot laidumus jebkurā leņķī. Horizenproduktus var uzstādīt gan uz pamatiem, gan arī bez tiem.

Šīs priekšrocības padara Horizen paneļus un vārtus viengli savienojamus ar citām Betafence sistēmām. Zemāk Jūs atradīsiet dažus iedvesmojošus projektus.

betafence panele ogrodzeniowe horizen oswiecim mili 2016 10 25 306 large

Horizen un Zenturo gabionu siena

Kādā no privātajiem īpašumiem Aušvicē, Horizen paneļi ir žogu sistēmas galvenā sastāvdaļa priekšpusē, aizmugurē un sānos. Stūros klients uzstādīja divas gabionu sienas, kas glīti un interesanti papildina visu sistēmu.

betafence dom modlnic horizen mili 2016 07 21 789

Horizen un ķieģeļu stabi

Parasti Horizen vārtus un paneļus uzstāda uz tiem paredzētiem stabiem, tomēr viens no īpašniekiem mājai Modlnicā, izvēlējās citu variantu. Viņš uzstādīja ķieģeļu pamatus un piebūvēja stabus, lai uzstādītu uz tiem paneļus un vārtus. Pamati un stabi tika pabeigti ar apmetumu, lai atbilstu mājas krāsai.

betafence panele ogrodzeniowe nylofor 3d brama ogrodzeniowa horizen mili 2016 07 21 888

Horizen un Nylofor 3D paneļi

Tajā pašā ciemā Krakovas tuvumā, arhitekti piedāvāja citu risinājumu, bet tomēr joprojām oriģinālu kombināciju privātajam īpašumam. Šoreiz Horizon dubultie veramie vārti un ieeja ir apvienota ar Nylofor 3D paneļiem ar kopējo garumu 150 metri. Elegantais piebraucamais ceļš ir apvienots ar sistēmu, kas atklāj īpašuma skaistumu.

Šie acīmredzami ir tikai daži no daudzajiem risinājumiem, kas var apvienot Horizen elementus ar citiem produktiem. Vai Jums ir citas idejas turpmākajām kombinācijām?