Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Iedvesma

Ieejas vārti: ar vai bez vienviru veramajiem vārtiem?

Vai Jums ir jāuzstāda arī vienviru veramos vārtus tad, kad jau esat nolēmis, ka būs iebraukšanas vārti? Šis raksts būs atbilde Jūsu šaubām.

betafence horizen mili 2016 07 21 785 thumb640x480

Visām Betafence žogu sistēmām ir paredzēti bīdāmie, divviru vai vienviru veramie vārti. Mēs tos izstrādājam, lai Jūs nodrošinātu ar iespējami augstāko komfortu, kad Jūs izmantojat mūsu žogu. Mums bieži jautā, vai Jums ir nepieciešams uzstādīt vienviru veramos vārtus, ja Jūs izvēlaties iebraukšanas vārtus. Atbilde ir sekojoša: Jums nav, bet tas ir tā vērts.

Vairāk komforta

Ērta žoga lietošana ir galvenais iemesls iegādājoties iebraukšanas vārtus kopā ar vienviru veramajiem vārtiem. Paturiet prātā, ka iebraukšanas vārti ir smagāki un tos ir ne tik vienkārši lietot kā vienviru veramos vārtus. Gājējiem, vienviru vārtu vieglums un uzticamība ir nenovērtējama.

105220s 1beka large

Zemākas izmaksas

Kad Jūs nolemjat iegādāties abus elementus, abus uzreiz, ir jāatceras par ievērojamiem ietaupījumiem. Kad jūs uzstādat vienviru veramos vārtus un tad ieejas vārtus, vienu aiz otra, Jums ir nepieciešams tikai trīs, nevis četri stabi, kas samazina kopējās sistēmas izmaksas un atvieglo, paātrina uzstādīšanas procesu. Turklāt, attiecībā uz dažām žogu sistēmām, piemēram Horizen, iebrauktuves vārti un vienviru veramie vārti tiek pārdoti kopā ar stabiem, kas arī padara tos lētākus.

139927s 1beka large

Uzmanīgi ar bīdāmajiem vārtiem

Ja Jūs nolemjat iegādāties vienviru veramos vārtus un bīdāmos vārtus, Jums ir jāatceras uzstādīt tos pareizi. Vienviru veramos vārtus nedrīkst uzstādīt uz slīdošo vārtu ceļa. Šāda veida kārtība var saspiest jūsu roku. Atcerieties par to, ka jāsamazina jebkādu traumu risks.

betafence brama przesuwna horizen mili 2016 07 21 786 large