Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Iedvesma

Aizsargājiet savus mājdzīvniekus ar kvalitatīvu žogu

Mājdzīvniekiem patīk brīvība, bet bieži vien pagalmi nav veidoti, lai to viņiem sniegtu. Tomēr izveidot mājdzīvniekiem piemērotu pagalmu nebūt nav tik viegli, ja netiek izmantoti pareizie žogi un materiāli.

Lasīt tālāk ...

Multifunkcionālie Pantanet metinātie žogi

Pateicoties elegantajam Pantanet žogu izskatam un vieglajai uzstādīšanai šiem žogiem ir plašs izmantošanas diapazons dzīvojamo ēku pagalmos (vienģimeņu mājas, rindu mājas, parki un spēļu laukumi)

Lasīt tālāk ...

Kā izveidot žogu no kaimiņu mākslas darba?

Otrā pusē – nolupusi krāsa, dēļu kaudze un sarūsējušas skārdenes. Jūsu pusē dabīgs skaistums no akmens, koka un māla ķieģeļiem. Gabionu konstrukcijas, kas, veidotas no dabīgiem materiāliem, var līdz nepazīšanai pārvērst jebkura dārza ainavu.

Cilvēks skaits nemitīgi pieaug un mājas tiek būvētas arvien tuvāk viena otrai. Cilvēki caur logu redz kaimiņu pagalmus un pat kaimiņu logus un to, kas notiek iekšā. Tādēļ savi pagalmi jāuztur skaistus un sakoptus! Pagalmus var izskaistināt ar puķēm un upeņu krūmiem, bet var arī neierastāk – ar gabioniem! Tomēr ne vienmēr kaimiņi tam visam piekrīt un ne vienmēr ir iespējas žogu starp ēkām atjaunot, tādēļ ir iespējas žogu atjaunot tikai no vienas puses, respektīvi no savas puses.
 

Lasīt tālāk ...

Antracīts šikajā mājā

Jebkura krāsa der, ja vien tā ir zaļa

Agrāk visi žogi bija zaļi, kādēļ?
  • Galvenokārt iesmels bija tas, ka cilvēki uzskatīja, ka žoga mērķis ir tikai teritorijas nožogošana, nevis dekorācija
  • Kā arī cilvēki uzskatīja, ka žogam jābūt zaļam, jo zaļā krāsa ir dabiska un sastopama apkārtnē, līdzīgi kā datori – tie visi bija pelēki, līdz Apple Computers apgrieza visu kājām gaisā izdodot eMac.

Lasīt tālāk ...

Soļi, krēsli, galdi un… labirinti veidoti no gabioniem

Mūsdienās tiek piedāvātas ļoti daudz dažādas dārza mēbeles dažādās krāsās un dažādos izpildījumos, bet reti kad tiek izmantoti gabioni.

Laiks pāriet no neglītajiem plastmasas krēsliem uz kaut ko ekskluzīvāku un interesantāku. Ko domājiet par dārza ainavu ar gabioniem, vai tas būtu lielisks pārsteigums?

Lasīt tālāk ...