Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Iedvesma

Securifor 4D – visaugstākā drošība

Ceturtās paaudzes Securifor paneļi ir visizturīgākā un drošākā Betafence žogu sistēma.

betafence securifor 4d sec 4d 1 1 thumb640x480

Iznākot tirgū 2015. gadā, Securifor 4D bija attīstības kulminācija visai paneļu saimei, kas vērsta galvenokārt, lai nodrošinātu augsta riska jomas un rūpnieciskās teritorijas. Šādām teritorijām ir nepieciešama īpaši augsts drošības līmenis, kas ir arī iemesls, kāpēc mēs tik daudz laika veltam attīstot Securifor 4D.

betafence bekasecure met 4d large

Securifor 4D sistēmas priekšrocības

Securifor paneļi ir drošības pamats. Tie veido praktiski nepārvaramu barjeru nepiederošiem cilvēkiem, jo tie ir ļoti izturīgi un paredzēti, lai novērstu rāpšanos tiem pāri. Tajā pašā laikā to struktūra ļauj lieliski integrēt uzraudzības un atklāšanas sistēmu, jo paneļu tīklojums netraucē redzamību kamerām (un apsardzei).

Ko mēs darījām, lai padarītu Securifor 4D tik izturīgu? Tam par rezultātu ir mūsu unikālā tehnoloģija metināšanai. Tā nodrošina 10 reizes spēcīgāku metinājumu nekā parastajiem Securifor un citiem paneļiem saimē. Tiek piedāvāti abi modeļi, gan 1/1 gan 10/10 (vadi metināti pārmaiņus, katrs 10. vads).

Ir vērts atcerēties, ka Securifor paneļu ģimenei ir daudz augstāki kavējošie faktori nekā citiem paneļiem tirgū. Faktori sniedz informāciju, cik daudz laika ir nepieciešams, lai šķērsotu žogu. Securifor 4D gadījumā, kavēšanās faktors pārsniedz 20 minūtes, kas palielina drošības dienestu vai policijas iesaistīšanos.

betafence securifor 4d rect cover plate met 4d large

Galvenie pielietojumi

Kā mēs jau esam izteikušies, galvenā pielietojuma sfēra Securifor 4D paneļiem ir augsta riska zonas, piemēram, naftas ieguves, militārās bāzes vai rūpnieciskās noliktavas.

Pieticīgais un klasiskais Securifor 4D paneļu dizains būs saskaņā ar arhitektūru, īpaši ja tā ir vairāk mūsdienīga. Pats svarīgākais ir augstais drošības līmenis, kas garantē mieru un komfortu katrā ģimenē.