Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Iedvesma

Zenturo gabionu sienas montāža paša spēkiem

Vai prasmīgs DIY entuziasts spēs uzstādīt gabionu žogu pats saviem spēkiem? Jā, bet ir nepieciešams atcerēties pāris svarīgus noteikumus.145848s 1beka thumb640x480

Zenturo gabionu sienas arvien plašāk ir sastopamas Austrumeiropas plašumos, pārsvarā Polijā. Tās izmanto gan kā daļu no žoga, gan kā dārza mēbeles, piemēram, starpsienas. Zenturo priekšrocības ir oriģinālas formas un pievilcīgs izskats.

betafence murek gabionowy zenturo villa ghilardi large

Kā uzstādīt Zenturo gabionu sienu

Produkta forma ir nestandarta, jo tas sastāv no dieviem paralēliem žogu paneļiem, diviem stabiem un pildījuma. Lai gan tas var izklausīties sarežģīti, tomēr Jūs varat droši uzstādīt sienu pašu spēkiem.

Mēs sadalījām uzstādīšanas procesu vairākos posmos un vēlamies uzsvērt vairākus būtiskus jautājumus. Uzstādīšana ir jāsāk ar stabu uzstādīšanu ievietojot tos iepriekš sagatavotajos caurumos zemē, ar pareiziem izmēriem un pie norādītajiem attālumiem. Jums ir nepieciešams izrakt grāvi starp caurumiem un piepildīt to ar cementu un tikai tad varēs uzstādīt pirmo stabu. Svarīgi: Jums ir jāpārliecinās, ka stabi ir uzstādīti ideāli vertikālā stāvoklī. Te Jums noteikti būs par palīgu līmeņrādis.

Cits svarīgs solis ir paneļu piestiprināšana pie staba izmantojot konektorus. Kad paneļi ir uzstādīti, pārbaudiet vai tie ir pilnīgi vertikāli un paralēli viens otram. Tad uzstādiet citu stabu un piestipriniet paneli tam un pārliecinieties vēlreiz, ka struktūra ir perfekti vertikālā stāvoklī. Ja viss kārtībā, droši lejiet cementu pāri caurumiem.

188600s 1beka medium188601s 1beka medium

Pildījums

Kad visi sienas posmi ir uzstādīti, var sākt tos aizpildīt. Process ir mazāk sarežģīts, bet Jums ir nepieciešams pārliecināties, ka visa vieta starp paneļiem ir aizpildīta vienmērīgi. Papildus tam, ir vērts aizsargāt posmus ar distances turētājiem, kas neļaus paneļiem deformēties.

Zenturo sienas ir iespējams piepildīt ar pilnīgi jebkādu materiālu, kas ir pieejams būvdarbu vietā. Protams, visu veidu akmeņi ir vispopulārākais veids, bet arī koks (koka šķelda) un miza ir diezgan populāra. Daži cilvēki izvēlās vēl oriģinālākus pildījumus, piemēram, krāsainu stiklu vai riekstu čaumalas.

Kad pildījums vienreiz ir uzstādīts, nav nepieciešams to mainīt, ja vien Jūs nevēlaties to nomainīt, lai atbilstu ēkas fasādei pēc tās nomaiņas. Zenturo gabionu sienas ļauj Jums to darīt pateicoties tās daudzpusībai. Ir vienkārši jāizņem iepriekšējais pildījums un jāievieto jauns..

188595s 1beka large

Papildus aizsardzība

Ir vērts aizsargāt ikvienu sienu ar vāku, kas novērsīs pildījuma izņemšanu. Tas uzstādās uz sienas struktūras augšpuses , izmantojot skavas vai tērauda saspraudes.

Paneļu uzstādīšana un nostiprināšana nav sarežģīta, bet prasa zināmu zināšanu un prasmju līmeni un iemaņas. Atceraties, ka ja Jūs nejūtaties pārliecināts, ka spēsiet uzstādīt Zenturo sienu pats, vienmēr var lūgt profesionāļu palīdzību, kas Jums spēs palīdzēt.

129119s 1beka132739s 1beka148136s 1beka145794s 1bekabetafence murek gabionowy zenturo 188585s 1beka148147s 1beka148125s 1beka152625s 1beka132742s 1beka139929s 1beka140115s 1beka