Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Jaunumi

Bekafor Classic nožogo kempinga vietu

040716 059

Piekrastes zona Cavallino (Itālijā) ir aizsargāta ar Betafence paneļiem

Pateicoties Bekafor Classic paneļiem, piejūras kempings San Marco ir ne tikai drošs tūristiem, bet arī vizuāli pievilcīgs.

San Marco ir kempings, kas atrodas Cavallino, Itālijas pilsētā Veneto provincē pie Adrijas jūras. Tās zelta pludmales, gludās smilkšu kāpas un biezie priežu meži ir tās vizītkarte.

Vizuālie uzlabojumi

Pāris mēnešus atpakaļ šīs vietas īpašnieki nolēma veikt uzlabošanas darbus vairākās kempinga vietās, piemēram, baseina teritorijā. Viens no uzdevumiem bija žoga nomaiņa. Jaunais žogs papildus aizsargājošajai funkcijai bija arī stilistiski atbilstošs iežogotajam baseinam. Šo darbu veikšana tika pasūtīta Betafence kompānijai. Mēs nolēmām izmantot Bekafor Classix žogu sistēmu balstoties uz tās estētiskajām vērtībām.

040716 056040716 062

Drošie un diskrētie Bekafor paneļi

Bekafor Classic paneļus mēdz smalki saskaņot ar apkārtējo ainavu nenovēršot skatu uz svarīgākajiem elementiem, piemēram, dabu un baseinu. Šīs paneļu priekšrocības ir saistītas ar to vienkāršo un eleganto dizainu. San Marco kempingā žogs tika izvēlēts antracīta krāsā, kas visvairāk atbilst apkārtnei.

Bekafor Classic nodrošina ilgtermiņa aizsardzību pateicoties to augstajai stingrībai un izturībai pret nelabvēlīgo laikapstākļu ieteikmi. Efekts tiek panākt ar tērauda stiepļu elektrisko metināšanu, kas pēc tam tiek cinkotas un pārklātas ar PVC.

040716 053040716 055