Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Jaunumi

Betafence kvalitāti apstiprina ar sertifikātiem

Mūsu žogi ieguva vairākus sertifikātus, kas apliecina, ka Betafence produkti garantē visaugstāko vkalitāti un drošību.

Betafence mērķis ir vienmēr bijis nodrošināt klientus ar risinājumiem, kas atbilst visām viņu vajadzībām. Lai pārliecinātos, ka mēs piedāvājam tos labākos un drošākos produktus, mēs regulāri iesniedzam tos sertifikācijai, lai apstiprinātu ražošanas procesu kvalitāti un to ietekmi.

ISO 9001

Tas ir viens no svarīgākajiem sertifikātiem, ko izdot Starptautiskā Standartizācijas organizācija.Tā ir atzīta visā pasaulē, jo tā sertificē kvalitātes vadību uzņēmumā. Šo dokumentu izsniedz uz trīs gadiem. Betafence atjaunoja savu sertifikātu 2015. gada augustā.

ISO 9001 nozīmē, ka klients var uzticēties mūsu centībai un mūsu žogu augstajai ražošanas kvalitātei katrā ražošanas posmā. Tas arī nodrošina ka produkts, kas iegādāts šodien būs tikpat labs kā produkts, ko iegādāsities pēc gada.

UVDB Verify

Sertifikāts tiek piešķirts saskaņā ar Ahileja programmu, kas apvieno rūpniecības kopienas no visas pasaules. Tās locekļi, ražotāji un rūpniecības pakalpojumu sniedzēji sadarbojas un labprāt dalās ar informāciju. Ahilejs ir arī partneris tādām nozarēm kā būvniecība, enerģētika, naftas un gāzes ražošana un iegūšana.

UVDB Verify tiek piešķirts uzņēmumiem, kas atbilst stingrām normām un procedūrām. Kas saistītas ar drošību, veselību un vides aizsardzību, kā arī pakalpojumu kvalitāti. Šis Betafence sertifikāts apliecina mūsu augsto līmeni pasaules mērogā un bruģē ceļu uz citām nozarēm un klientiem.

PCT

Betafence produkti ir sertificēti arī Krievijā. PCT sertifikāts, kas izsniegts pamatojoties uz stingrām pārbaudēm, apstiprina produktu atbilstību Krievijas Federācijas tiesību aktiem. Katram rūpniecības produktam ir jāatbilstvairākām detalizētām prasībām, kas attiecībā uz Betafence ir saistītas ar ārējo drošību.

Pozitīvā sertifikācija tikai apstiprināta žogu paneļiem, stabiem, vārtiem, austajiem un metinātajiem sietiem. Tas ļauj mums piedalīties konkursa procedūrās Krievijas ārējai drošībai.