Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Jaunumi

Gabionu siena nevis betons

114238s 1beka

Vai vēlaties augstāko privātuma līmeni savā dārzā? Apsveriet žogu variantu, kas izgatavots no gabionu sienas.

Kad Jūs domājat par privātumu un slēpšanos no garāmgājēju skatieniem, Jūs, iespējams uzreiz domājat par Betonu. Šis žoga veids atdala Jūsu īpašumu gandrīz pilnībā no apkārtējās pasaules, nodrošinot Jūs ar mieru, klusumu un komfortu mājās un dārzā.

Betona žogi joprojām ir pārbaudīta vērtība, tie ir oriģināli un eleganti. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc mēs vēlamies Jums piedāvāt alternatīvu: gabionu sienas, kas izgatavotas no Zenturo paneļiem.

Unikāls izskats

Viena no lietām, kas ļauj Zenturo sienām izcelties, ir to unikālais dizains, kas apvieno sevī Zenturo žogu paneļu un grozu iezīmes. Divi paralēli paneļi savienoti ar īpašiem stabiem un tad piepildīti ar Jūsu izvēlēto materiālu.

Pildījums pats par sevi jau izceļ Jūsu gabionu sienas žogu. Jūs varat piepildīt savas sienas ar akmeņiem, koku vai pārstrādātu stiklu. Tas ir atkarīgs no Jums un Jūsu gaumes. Svarīgi ir, lai materiāls atbilst visai dārza ainavai un priecē acis.

129070s 1beka

Otrs sienas elements, Zenturo paneļi, ir oriģināli paši par sevi, jo tiem ir trīs veidu ailes. Modelis tiek piedāvāts ar vairākiem pildījumiem: pikseļi un lentes, kas ļauj uz žoga panakt oriģinālas kombinācijas.

Miers un klusums ar Zenturo

Kad sienas ir pildītas ar akmeņiem vai koku, tās ir pilnībā necaurspīdīgas. Tas nozīmē, ka praktiski ne Jūs, ne kaimiņi, ne garāmgājēji, nevarēs ielūkoties Jūsu dārzā un ievērojami uzlabos Jūsu privātuma sajūtu.

Gabionu sienu svarīga īpašība ir to skaņu izolēšanas īpašība un nepatīkamo smaku absorbēšana. Tātad, ar Zenturo sienu Jūs varat katru dienu pavadīt savu laiku dārzā, baudot mieru un klusumu, ko vēlaties.

Protams, ne viena no šīm īpašībām neietekmē galveno gabionu sienu mērķi, kas ir Jūs un Jūsu īpašuma aizsardzība. Pateicoties izturīgajiem stabiem un uzticamajiem Zenturo paneļiem, Jūs varat justies droši un baudīt daudzu gadu lietošanu, neuztraucoties par mehāniskiem vai laika apstākļu radītiem bojājumiem.

Ja Jūs meklējat maksimālu komfortu un vēlaties elegantu un unikālu dizainu, varat būt pārliecināti, ka izvēlēsieties Zenturo gabionu sienas.