Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Jaunumi

Hesco veido nocietinājumus Apvienotajos Arābu Emirātos

HESCO HAB

Veterāni tiks nodarbināti investīciju vietā

Betafence kompānija Hesco uzvarēja konkursā par nocietinājumu istēmas būvi Apvienoto Arābu Emirātu bruņotajiem spēkiem. Ieguldīto investīciju vērtība ir gandrīz 25 miljoni dolāru.

Līgums tika uzvarēts konkursā, ko rīkoja Apvienoto Arābu Emirātu bruņotie spēki un tika paziņots INDEX. Hesko iesniedza savu piedāvājumu kopuzņēmumā ar vairākiem Apvienoto Arābu Emirātu uzņēmumiem, kas pievienoja cenai vērtību.

Līgums ietver četras kompānijas MIL standarta izmēra nocietinājuma sistēmas, kā arī HAB1 aizsargājošo pajumti. Lai īstenotu šo projektu, Hesco atvēra savu filiāli Apvienotajos Arābu Emirātos un nodarbināja viarākus Emirātu veterānus, kas bijuši ievainoti kaujās.

“Mēs domājam, ka tas būs pozitīvi – no AAE viedokļa – palīdzēt kara veterāniem,” teica Mičels Hadžes, Hesco prezidents. “Līdz ar to mēs nodarbinam bijušos Emirātu karavīrus”.

profile

Rūpnīcas attīstības plāni

Būvdarboas, kurus tiek plānots pabeigt līdz gada beigām, vetrāni montēs nocietinājuma elementus. “Līdzko mēs pārliecināsimies par ražošanas procesiem šeit, mēs skatīsimies kā nodot vairāk prasmju un zināšanu – tāpat kā elementu ražošanas procesos,” uzsvēra Hadžes. “Tātad tas nozīmē, ka mēs sāksim ar komplektiem un montāžu, un tad mēs vērsīsimies pie vietējiem partneriem pēc izejmateriāliem.”

p1391333personnelhesco accommodation bunker

Hesco ir pasaulē slavens zīmols, kas nodarbojas ar aizsardzību pret uzbrukumiem no ārpusesm aktīvu un cilvēku drošību. Tas ir specializējies ātrā aiszardzības žoga montāžā, drošas patvertnes bunkuros un balistiskajās augstas izturības ķermeņa bruņās Aizsardzības ministrijai, enerģētikas sektoram un tiesībsargājošajiem dienestiem, nodrošinot piegādes tādiem klientiem, kā ASV Sauszemes spēkiem, AAE sauszemes spēkiem, ANO organizācijai vai Lielbritānijas Aizsardzības ministrijai.

HES HAB 2 2014