Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Jaunumi

Kā aizsargāt dārza augus

838s 1beka

Elegantie Betafence tīkli efektīvi nodrošina Jūsu dārza augus no nejaušiem bojājumiem.

Ja jūs vēlaties savā dārzā baudīt skaisto ziedu, krūmu vai dārzeņu burvību, jums ir nepieciešams tos nodrošināt ar audzēšanai labiem apstākļiem un atbilstošu aizsardzību. Augi ir ļoti jūtīgi, it sevišķi augšanas periodā, un tiem nepieciešama īpaša aizsardzība. Dzīvnieku skraidīšana dārzā vai bērnu rotaļāšanās varētu tos nejauši iznīcināt.

Smalka un eleganta drošība ar Luxursus

Mazos augus Jūs varat nodrošināt ar aizsardzību izmantojot Luxursus, austu tīklu ap Jūsu puķu dobēm. Produkts izceļas ar lielisku elastīgumu un tāpēc to var izmantot praktiski katrā dārzā un jebkuram augam neatkarīgi no tā formas.

Luxursus raksturo skaists, elegants dizains, kas rodas pateicoties vertikālajām stieplēm, kas augšpusē noliektas veidojot arkas formu. Zaļā krāsa nevainojami saplūst ar apkārtējo dārza vidi.

Cinkotās stieples, ko izmanto tīkla konstrukcijā, garantē izturību. Horizontālo stiepļu diametrs ir 2,4 mm, savukārt vertikālās stieples ir 3 mm platas. Acojuma izmērs ir 15x9 cm, kas efektīvi novērš lielāku dzīvnieku iekļūšanu nožogotajā stādījumu vietā. Tas pats attiecas uz augstumu, ko var regulēt pēc nepieciešamības. Mūsu klāstā ir izmēri no 40 līdz 120 cm.

luxursus biały bierawa 600x800

Izsmalcinātā Hexanet forma

Klientiem, kas vēlas tīklu ar radošu izskatu mēs rekomendējam Hexanet ar sešstūra acojumu. Mēs to iesakām galvenokārt, lai pasargātu kokus no kaitēkļiem, bet tos var izmantot arī kā meteriālu dzīvnieku būriem.

Hexanet pēc standarta ir krāsots zaļā krāsā un ir cinkots vai cinkots un ar poliestera pārklājumu. Šie aizsardzības slāņi krietni paildzina konstrukcijas kalpošanas laiku.

12725s 1beka

Kurš variants labāk atbilst Jūsu dārzam?