Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Jaunumi

Nožogojums stadionam!

stadin fattori ogrodzenie publifor 4

Kā Jūs varat efektīvi nožogot sporta pasākumus? Betafence ir sagatavojusi virkni risinājumu, kas nodrošina komfortu un drošību spēlētājiem un faniem.

Kaut arī katra sporta pasākuma galvenais elements sevī ietver konkurējošus spēlētājus, Jūs nedrīkstat aizmirst par drošību galvenajiem dalībniekiem un viņu faniem.

Jums ir nepieciešams nodrošināt atbilstošu infrastruktūru, ieskaitot augstas kvalitātes žogu. Betafence iesaka īpašu žogu sistēmu paredzētu sporta sacensībām.

betafence stadion alessandria 20140910 182606.ashx

Vareni kā Publifor

Modernā Publifor sistēma ir ļoti efektīvs un drošs risinājums, ko izmantot, lai aizsargātu sabiedriskās vietas, piemēram, dzelzceļa stacijas. Katrs Publifor posms ir izgatavots no Nylofor 2D paneļa, kas uzstādīts uz pamatnes, kas pildīta ar betonu.

To svars neļauj tiem kustēties vai apgāzties uz cilvēkiem, kas nodrošina izturību visam žogam un palielina drošību. Tajā pašā laikā, profilu izvietojums neaptur fanus no sekošanas līdzi sacensībām.

betafence stadion alessandria stadio alessandria 2

Paaugstināms žogs

Nylofor 2D Super paneļi tika izmantoti arī, lai paaugstinātu žogu. Posms ietver sevī divus paneļus, kas ir 1.2m un 1. augstumā. Tie ir uzstādāmi uz vienādiem stabiem un ja nepieciešams var uzstādīt mazāko žoga posmu uz lielākā, lai sasniegtu līdz pat 2.2 m augstumu. Sistēma ievērojami samazina iespēju izlausties caur to ar spēku un nokļūt laukumā, tajā pat laikā neierobežojot redzamību.

Caurredzami žogu paneļi

Caurredzamie Betafence paneļi ir pilnīgi caurskatāmi un uzstādīti līdzīgi kā paaugstināmie žogi. Tie var būt salikti 1.2 m augstumā vai paaugstināti līdz 2.2m. Atšķirība ir tikai izmantotajā materiālā – polikarbonātā. Pateicoties tam, redzamība faniem nav ierobežota un ļauj ērti sekot līdzi spēlei.

Risinājuma izvēle ir atkarīga no vajadzībām un sacensību veida.

stadin fattori ogrodzenie publifor thumb640x480