Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Jaunumi

Atjaunota vēlviena Latvijas atpūtas vieta

Grīziņkalna parks atrodas salīdzinoši netālu no Rīgas centra un oficiālo nosaukumu parks ieguva tālajā 1902. gadā. Otrā pasaules kara laikā parks tika pilnībā iznīcināts, taču vēlāk tas tika pārbūvēts, bet parka stils jau bija pavisam citādāks. Te, 1517 kvadrātmetru lielajā teritorijā, pilētniekiem patīk atpūsties jau no pagājušā gadsimta. Šodien šo parku bieži apmeklē ne tikai apkārtējo ielu iemītnieki, bet arī tūristi no citām valstīm. Vairāk nekā gadismta laikā, parks ticis pārbūvēts vairākkārt un pavisam nesen kompānija “Smart Energy” nolēmusi atjaunot šo atpūtas zonu.

DSC02262

Lasīt tālāk ...

Betafence Nylofor nodrošina ceļotāju atpūtu un drošību

Ceļotāji bieži domā par naktsmītnes izvēli, un ja Jūs vēlaties būt pēc iespējas tuvāk dabai un tai pat laikā ietaupīt naudu, kempings var būt ļoti laba izvēle. Dažreiz tiek uzskatīt, ka kempingi nav visai droši, bet tā noteikti nav taisnība – ceļotāja drošību var garantēt pareiza žoga izvēle un fakts, ka teritorija tiek uzraudzīta. Oficiālie kempingi vienmēr var būt lieliska izvēle, jo cilvēkiem nav jauztraucas par savu drošību.

DSC09771

Lasīt tālāk ...

Profesionāls nožogojums noliktavām un rūpnīcām

Neparastām ēkām nepieciešams īpašs žogs. Lai nodrošinātu atbilstošu žogu noliktavām un rūpnīcu teritorijām, Betafence izstrādājusi dažus interesantus risinājumus.

betafence nylofor 3d pro xl p1110283

Lasīt tālāk ...

Kā aizsargāt dārza augus

Elegantie Betafence tīkli efektīvi nodrošina Jūsu dārza augus no nejaušiem bojājumiem.

838s 1beka

Lasīt tālāk ...

Izmaiņas Horizen žogu sistēmā

Vēl pievilcīgāks izskats un vieglāka uzstādīšana – tas ir rezultāts izmaiņām, kas ir veiktas Horizen sistēmai.

brama 2W 01 new set small

Lasīt tālāk ...