Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Jaunumi

Horizen – žogs ar plašu redzesloku

Horizontālie žogi ir lieliska izvēle ikvienam, kas meklē risinājumus ar plašu pielietojumu. Tie ir moderni, pievilcīgi un droši, un galvenokārt, saskaņā ar jaunākajām tendencēm.

029871545

Lasīt tālāk ...

F-Lox un Zenturo – stabi īpašiem uzdevumiem

Dažiem no žogu veidiem ir nepieciešami īpaši stabi, kas atvieglo to uzstādīšanu. Mēs vēlamies iepazīstināt ar diviem no tiem: F-Lox Super, kas paredzēts Screeno Wave pildījumiem un Zenturo izstrādāti gabionu sienām.

133225s 1beka

Lasīt tālāk ...

BETAFENCE PAĀTRINA STARPTAUTISKO IZAUGSMES STRATĒĢIJU IEGĀDĀJOTIES HESCO

Bertafence, starptautisks perimetra drošības speciālists, paziņo par Hesco iegādi, kas ir līderis un novators ātri uzstādāmo barjeru sistēmu projektēšanā un ražošanā. Šī iegāde ir par pamatu ātrākai Betafence augstas drošības izaugsmes stratēģijai, balstoties uz nesen iegādāto SecureUSA un intelektuālo īpašumu tiesībām vienojoties ar Gibraltar US.

Hesco bastion 3

Lasīt tālāk ...

Metinātais tīkls ruļļos: alternatīva paneļiem

Vai Jūs meklējat perfektu žogu savai mājai, bet jūs nevēlaties ieguldīt paneļos? Padomājiet par sistēmas iegādi, ko veido metināts tīkls.

108816S 1BEKA

Lasīt tālāk ...

Metināts tīkls ideāli piemērots celtniecībai

Metinātais tīkls no Betafence ir produkts ar dažādu pielietošanu celtniecības nozarē. Pateicoties tā īpašībām, tas var tikt izmantots gan ēku ārpusē, gan iekšpusē.

Pantanet Protect roll

Lasīt tālāk ...