Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Jaunumi

Pildījums – alternatīva koka žogam

105402s 1beka

Jūsu paneļu žogs var līdzināties koka žogam. Viss, kas Jums nepieciešams, ir jāizmanto īpašais pildījums. Daudzus gadus koks ir galvenais materiāls, ko izmanto māju žogiem. Tomēr ņemot vērāierobežoto izturību un nepieciešamību regulāri apkopt, tas tika aizstāts ar metāla sistēmām. Tās garantē vislabāko izturību un pretestību pret mainīgajiem laika apstākļiem.

Nav noliegts, ka koksnes nospēlē uz sajūtām – tā iskatās lieliski un ir uzkrītoša kamēr īpašuma iedzīvotāji var justies tuvāk dabai. Tāpēc mēs nolēmām izstrādāt risinājumu, kas apvieno izturīgus paneļus un koka skaistumu – Collfort un Screeno Line pildījumu.

Elegantais un apdomīgais Collfort

Pirmais pildījuma variants ir paredzēts Bekafor sistēmai. Collfort pildījumi tiek gatavoti no ziemeļu priedes un izstrādātas kā viegli uzstādāmas loksnes.

Materiālu izvēle nav nejauša – priedes koks ir ne tikai elegants un klasisks, bet arī ļoti izturīgs. Uzstādot Collfort pildījumus uz Bekafor paneļiem, Jūs varat būt droši, ka tie kalpos daudzus gadus.

Svarīgs ir arī to dizains, ko izstrādāja, lai tas atbilstu katram arhitektūras stilam nodrošinot piemērotu pildījumu. Viena no Collfort lielākajām priekšrocībām ir tā augstā privātuma sajūta un trokšņu, kas nāk no ārpuses, likvidēšana.

145791s 1beka148153s 1beka

Screeno Line modernā izturība

Screeno Line pildījumi sagatavoti priekš Nylofor un Bekafor sistēmām garantējot Jums un citiem iedzīvotājiem privātuma sajūtu un klusumu dārzā. Materiāli, ko izmanto to ražošanā atšķiras no Collfort.

Screeno Line ir izgatavots no augstas kvalitātes PVC lokšņu formā. Jūs varat izvēlēties kādu no četrām pieejamajām krāsām, ieskaitot dabiski zaļo un gaišā un tumšā koka imitāciju. Pildījums ir ļoti izturīgs un var kalpot ilgus gadus.

Privacy slats 004

Citi pieejamie risinājumi

Atcerieties, Betafence produktu klāstā ir arī citi Nylofor sistēmas pildījumi. Tie sevī ietver Screeno Wave sloksnes, kas ir ieaustas starp paneļu profiliem. To uzstādīšana prasa īpašos F-Lox Super stabus.

Tikai Jūs varat izlemt, kuru variantu izvēlēties.