Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Jaunumi

Profesionāls nožogojums noliktavām un rūpnīcām

betafence nylofor 3d pro xl p1110283

Neparastām ēkām nepieciešams īpašs žogs. Lai nodrošinātu atbilstošu žogu noliktavām un rūpnīcu teritorijām, Betafence izstrādājusi dažus interesantus risinājumus.

Uzņēmumu teritorija parasti ir augstākā riska zonas. Galu galā, noliktavās un rūpnīcās uzglabā daudz vērtīga aprīkojuma. Protams, ka nav vērts ietaupīt, lai nenodrošinātu drošību šādām iekārtām.

Betafence piedāvājums ietver daudzus paneļu modeļus un tīklus, kas atbilst prasībām. Šodien mēs piedāvājam divus no tiem un parādam mūsu gabionu interesanto pielietojumu.

Robustais Nylofor 3D

Visbiežāk ieteiktā sistēma balstās uz Nylofor 3D paneļiem. Šo modeli raksturo liekšanās paneļa vidū, kas efektīvi novērš rāpšanos tam pāri. Asās nobeigumu smailes virs laidumiem sniedz papildus droišību un attur potenciālos iebrucējus.

Viena no Nylofor 3D paneļu priekšrocībām ir pietiekami biezu stiepļu izmantošana. Tās ir 5 mm platas.Metinātais un ar pārklājuma slāni pabeigtais produkts nodrošina augstu izturību un pretestību ārējiem bojājumiem.

betafence nylofor 3d pro xl p1110261 thumb640x480

Nylofor 3D paneļi nodrošina drošību Nifco uzņēmumam no Žori pilsētas Polijā.

Tradicionālā Resitor uzticamība

Tiem, kas novērtē klasiska izskata tīkla žogu, noteikti būtu jādodas pie Resitor modeļa. Tas ir slavenais austais tīkls, kas izceļas ar savu augsto kvalitāti. Žoga noslēpums ir tā biezajās stieplēs, kas veido tīklu. Tas nodrošina maksimālu izturību pret bojājumiem, neapdraudot elastību, kas tiek sagaidīta no žogu tīkliem.

Resitor paredzēts rūpnieciskajai infrastruktūrai un var būt līdz 2,5 m augsts, kas apvienojumā ar smalko tīklu attur iebrucējus no mēģinājumiem kāpt tam pāri.

c0 43071 tn

Resitor tīkls ir uzstādīts NGK Keraika uzņēmumā Glivices pilsētā, Polijā.

Neparastais gabionu pielietojums

Nobeigumā mēs vēlamies dalīties interesantos gardumos, kas nav tieši saistīti ar drošību, bet ietekmē ēkas estētiku un lietojamību. Gabioni, starp vairākiem citiem pielietojumiem, var tikt izmantoti kā ēkas apšuvums.

Liekot tos pie sienas, sākumā šķiet, ka tie nodrošina tikai netradicionālu, acīm tīkamu apdari. Tomēr šim konkrētajam grozu pielietojumam ir arī citas priekšrocības. Šim produktam ir siltumizolējošas īpašības, un tādēl izdodas saglabāt patīkami vēsu temperatūru ēkā vasarā un ļauj ietaupīt uz apkuri ziemā. Bez tā visa, gabioni efektīvi slāpē ielas trokšņus, kas palielina darba komfortu.

Šāds gabionu pielietošanas veids tika realizēts Krug kompānijas biroja ēkai Rabowice.