Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Jaunumi

Stadionu Salerno pilsētā aizsargā Publifor moduļi

IMG 5455 bez logo

Pateicoties mūsu Publifor sistēmai, Salerno sporta stadions atbilst visām Itālijas likuma prasībām. Trīs kārtu investīciju projekts tika pabeigts 2015. gadā.

Betafence tika izvēlēts, lai nodrošinātu drošības un pūļa kontroles sistēmu Arechi pašvaldībā esošajam Salerno stadionam. Stadionā līgas mājas spēles aizvada Salernitana komanda kā arī notiek koncerti un izrādes. Futbola laukumam ir taisnstūrveida forma un nav celiņu ap to.

Pisanu regulējumi

Vadlīnijnas attiecībā uz stadionu drošību Itālijā ir nosauktas par Pisanu regulējumiem. Tie sevī ietver standartus būvējot un izmantojot sporta ēkas un teritorijas. Saskaņā ar regulējumiem, katrā stadionā jābūt drošības un skatītāju kontroles zonām, kas aprīkotas ar piekļuves kontroles iekārtām kā arī barjerām, kas atļauj individuālu ieeju skatītājiem stadionā.

Pēc līguma slēgšanas un tiesību piešķiršanas, mēs nolēmām, ka labākais risinājums, lai apmierinātu prasības, būs Publifor sistēma. Tās moduļi tiek izgatavoti no dubultajiem Nylofor 3D paneļiem, kas uzstādīti uz ceinkotu lokšņu pamatiem, kas pildīti ar cementu. Šāda struktūra padara žogu smagu un cilvēkam to ir grūti izkustināt.

Galvenās Publifor īpašības ir tā izturība un stingrība. Šie ir iemesli kāpēc žogs atbilst visām CONI, Itālijas Olimpiskās komitejas prasībām.

1468584494 2886 publifor1468584530 2886 publifor

Projekta posmi

Darbi stadionā tika veikti trīs posmos:

  • 2007–2008 – trīs stadiona zonu aizsardzība. Mēs izmantojām 600 m Publifor moduļu un vārtu.
  • 2009 – žoga pabeigšana, Mēs izmantojām 250 m Publifor moduļus un vārtus.
  • 2015 – žogu kārtības maiņa sakarā ar grozījumiem likumā par stadionu drošību. Mēs uzstādījām papildus 250 m sistēmas ar vārtiem.

Pateicoties Publifor, organizatori sporta un kultūras pasākumos pie Salerno, bauda vieglu pūļa kontroli un papildus nodrošina augstu drošības līmeni skatītājiem.

IMG 5459IMG 5456