Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Jaunumi

Zenturo Super kā daļa no finiša pieskāriena Udinas villai

IMG 8224

Itāļu arhitekti izmantoja inovatīvos Zenturo Super paneļus, lai izrotātu unikālu villu Itālijas pilsētā Udine.

Projekts, kas bija mums uz rokām bija diezgan oriģināls. Viena ēka sadalīta divās daļās un bija paredzēta divām ģimenēm. Viena no ģimenēm augsti vērtē klasisko izskatu, bet otra dot priekšroku mūsdienu arhitektūrai. Abas daļas tika prasmīgi apvienotas ar identiskiem apdares materiāliem. Tas ļāva saglabāt harmoniju neskatoties uz dažādo pieeju, lai realizētu atšķirīgo dizainu.

IMG 8229IMG 8233

Zenturo Super kā dekoratīvā siena

Arhitekti, kas atbildīgi par projektu, nolēma vienu no ēkas daļām izrotāt ar Zenturo Super paneļu sienu. Šie jaunās Zenturo modeļu paaudzes paneļi ir vēl inovatīvāki, izturīgāki un tajā pašā laikā ir ļoti eleganti un elastīgi.

1,5 metrus augstā siena izvietota uz cietiem un stabiliem Zenturo stabiem, kas nodrošina ne tikai dekoratīvās vērtības, bet arī drošību. Tās papildus izceļ dārzu, kas ieskauj ēku. Pamīšus izvietotie tukšie un pildītie paneļi sniedz iespēju redzēt skaisto villas interjeru, kas izgatavota no lamināta un sveķiem.

Vēl svarīgi ir arī tas, ka Zenturo Super paneļu sienas uzstādīšana ir neticami viegla un ātra. Papildus rsinājuma priekšrocība ir tā, ka tas ir ne tikai patīkams acīm, bet arī ļoti funkcionāls.

IMG 8235IMG 8237IMG 8238