Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Orlen degvielas termināls

Pēc investīciju ieviešanas plāna uzņēmumā Orlen SA, kas vērsts uz savu stratēģiski svarīgo objektu drošības palielināšanu, tika uzcelts jauns žogs ap degvielas terminālu Mosciska ciemā. Pēc ģenerāluzņēmēja pasūtījuma, mēs uzstādījām aptuveni vienu kilometru garu speciālu žogu, kas izgatavots no Nylofor 3D paneļiem. Paneļi tika uzstādīti uz stabiem ar noliektiem galiem, kas aprīkoti ar dubultām dzeloņstieplēm. Stabi tika uzstādīti uz betona sienām 2 metru augstumā, kas no vienas puses slēpjas zem zemes. Šāds žogs aizsargā vietu gan pret iebrucējiem, gan pret iespējajiem avārijas gadījumiem, kad bīstamās vielas noplūst ārpus termināla.

ZdjÖcie 13.06

Lasīt tālāk ...

Akebono Brake ražotne, Slovākija

DSC 7883

Lasīt tālāk ...

VGP halles īrei, Slovākija

VGP uzņēmuma halles īrei vienā no Slovākijas loģistikas centriem. Par žogu tika izmantoti Nylofor 3D paneļi un Nylofor 2D ar liekumu papildus drošībai pret pārrāpšanās mēģinājumiem.

VGP Malacky 00012

Lasīt tālāk ...

Privātmāja meža malā Modlnicā, Polija

Privātais investors nožogoja savu īpašumu, kas atradās pašā meža malā. Par priekšējo žogu viņš izmantoja Nylofor 3D antracīta krāsā un papildināja to ar vienviru un divviru Horizen vārtiem. Īpašuma malas tika apžogotas ar Nylofor 3D žogu cinkotā izpildījumā.

mili 2016 07 21 888

Lasīt tālāk ...

Jagaiļa universitātes kopmītņu teritorija, Polija

Jagaiļa universitātes vadība Krakovā nolēma modernizēt kopmītņu teritoriju Badurskiego ielā Nr 17. Par šī uzdevuma ģenerāluzņēmēju tika iecelta kompānija “Karmam SA”. Tas savukārt izvēlējās Betafence žogu risinājumu, ko piemēroja teritorijai. Teritorijas apžogošanai izvēlējās 700 m Nylofor 3D paneļu zaļā krāsā. Žogs tika papildināts ar bīdāmajiem un veramajiem Egidia vārtiem ar Nylofor 3D paneļu pildījumu. Teritorijas iekšējā arhitektūra tika papildināta ar gabionu konstrukcijām, ko izmantoja soliņiem, galdiem un grilam, kas padara šo teritoriju par mājīgu vietu studentu mācībām un atpūtai svaigā gaisā.

1

Lasīt tālāk ...