Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Privātmāja Modlnicā, Polija

Privātīpašnieks nolēma nožogot savu māju no priekšpuses ar betona sienu baltā krāsā. Vairākās vietās siena tika papildināta ar Horizen paneļiem antracīta krāsā, kas piestiprināti tieši pie sienas. Žogs tika aprīkots ar Horizen vienviru vārtiem ar elektrisko ķērāju un bīdāmajiem vārtiem pretī garāžai. Baltās betona sienas ar Horizen pelēko žogu perfekti sader ar ēkas arhitektūrumili 2016 07 21 780

Lasīt tālāk ...

Pyrzowice lidosta Polijā

2014. gadā Pyrzowice lidostas vadība, nolēma izbūvēt speciālu Cargo teritoriju kravām. Tajā bija paredzēts izvietot vadības telpu, noliktavas un iekraušanas zonas starptautiskajiem kurjerpasta uzņēmumiem, piemēram, DHL, UPS un FedEx. Izpildīt šos inestīciju darbus uzticēja Skanska kompānijai. Balstoties uz mūsu ilgo un labo sadarbību, Skanska uzaicināja mūs atbalstīt viņus ar perimetra aizsardzības risinājumiem. Visai jaunuzbūvētajai Cargo zonai tika nodrošināts cinkots Nylofor 2D paneļu žogs ar kopējo garumu 700 metri. Paneļi tika uzstādīti uz stabiem ar divām noliektām smailēm uz kurām tika uztīts dzeloņstiepļu žogs. Žogs tika aprīkots ar 5 Egidia HD bīdāmajiem vārtiem un motorizācijas ierīcēm.

2

Lasīt tālāk ...

GKS Tychy stadions

Uzņēmums Mostostal izvēlējās mūsu individuālos risinājumus, kas paredzēti stadioniem, balstoties uz mūsu plašo pieredzi sāda veida realizācijās. Tychy stadionam tika uzstādīti divu veidu žogi. 600 metru garumā tika tika uzstādīti cinkotie Nylofor 3D paneļi. Tie ir daļa no perimetra aizsardzības priekšpusē, bet izmantoti arī kā iekšējais žogs (ēku ieejas, stāvvietas). Lai nodrošinātu visaugstāko drošību sporta spēļu dalībniekiem, speciāli, pilnie žogi (necaurredzami) tika uzstādīti kā iekšējo sektoru nodalītāji. Stadiona ieejas (gan ārējās, gan iekšpusē) ir aizsargātas ar 8 vārtiem (veramajiem un bīdāmajiem), tajā skaitā divas struktūras no diviem pretēji bīdāmajiem vārtiem.

P1120161

Lasīt tālāk ...

Starptautiskais Izglītības fonds Vroclavā

Kompānija Karmar – ģenerāluzņēmējs Starptautiskā Izglītības fonda būvniecībai Vroclavā – izvēlējās Betafence kā žogu sistēmu piegādātāju. Par perimetra aizsardzību un nožogojumu bērnu laukumiem tika izvēlēts Nylofor 3D paneļi. Tie tika nobeigti ar Egidia bīdāmajiem un veramajiem vārtiem. Starptautiskā Izglītības fonda mērķis ir nodrošināt sabiedrībai vairāk iespēju mācīties. Mēs esam lepni, ka šādā veida vieta ir nodrošināta ar mūsu produktiem.

IMG 4936

Lasīt tālāk ...

Privātmāja, Aušvice, Polija

Privātmāja Aušvicē ar lielu dārzu. Priekšpusē žogs sastāv no uzstādītiem Nylofor 3D paneļiem. Paneļi uzstādīti uz taisnstūra stabiem un piestiprināti ar tērauda skavām. Elegantā, pelēkā krāsa lieliski saskan ar mājas arhitektūru.

P1110975

Lasīt tālāk ...