Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Zenturo Cubicon mikrorajonā, Slovākijā

Pirms 3 gadiem Betafence Slovākijā tikās ar arhitektiem, kuri piedāvāja Zenturo sistēmu ar pikseļiem un tika iedoti daži paraugi. Šie arhitekti sagatavoja projektu ar Zenturo sistēmu priekš Cubicon mikrorajona, Slovākijā, Bratislavā. Investoriem tas patika un tika nolemts par labu Betafence risinājumam.

Īpašums sastāv no 3 ēkām ar zaļo zonu starp tām. Zenturo paneļi ar dekoratīvajiem pikseļiem tika izmantoti kā žogs dzīvokļu terasēm pagalma iekšpusē. Katra terase tika aprīkota ar Zenturo vienviru veramajiem vārtiem. Zenturo Super gabionu sienas tika uzceltas, lai paslēptu atkritumu konteineru zonu. Ārējā perimetra aizsardzībai tika izmantots tīkla žogs.

DSC 0002

Lasīt tālāk ...

Privātmāja Gilowice, Polijā

Nesen celtās mājas Gilowice, kas atrodas netālu no Pščinas pilsētas, priekšpuse tika aprīkota ar Horizen paneļu žogu. Paneļi tika uzstādīti uz betona stabiem un pamatiem. Žogs tika nobeigts ar Horizen vienviru veramajiem vārtiem un bīdāmajiem vārtiem.

P1120017

Lasīt tālāk ...

Privātmāja Aušvicē, Polija

Jaunizveidotā īpašuma divas puses tika aprīkotas ar Nylofor 3D paneļu žogu. 1.23m augstie žoga paneļi tika uzstādīti uz taisnstūra stabiem ar nerūsējošā tērauda skavām. Stabi tika uzstādīti uz betona blokiem.

P1110895

 

Lasīt tālāk ...

Autostāvvieta Aušvicē, Polijā

Līdzās Aušvices koncentrācijas nometnei tika uzbūvēta jauna autostāvvieta. Tā ir liela teritorija , kas var uzņemt vairākus autobusu un automašīnu. Tā visapkārt tika nodrošināta ar Nylofor 3D paneļiem pelēkā krāsā, kas tika uzstādīta uz EL tipa stabiem. Ieejas tika aprīkotas ar Egidia 3D vienviru veramajiem vārtiem un vairākus metrus platiem bīdāmajiem vārtiem.

P1110925

Lasīt tālāk ...

Privātmāja Aušvices pilsētā, Polijā

Ēkas priekšpuse ir nožogota ar vairākiem dekoratīvajiem paneļiem, bet viss pārējais ir nožogots ar Nylofor 3D paneļiem. Paneļi uzstādīti uz taisnstūra stabiem ar nerūsējošā tērauda ietvariem. Viss žogs ir zaļā RAL 6005 krāsā.

P1110872

Lasīt tālāk ...