Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Kompleks “Żywiec Brewery” Polijā

Jaunā ēka tika uzbūvēta līdzās visam Żywiec Brewery kompleksam. Tam bija nepieciešams 410 m garš nožogojums visapkārt īpašumam. Tika izvēlēti Nylofor 3D paneļi zaļā krāsā. Tie tika uzstādīti uz taisnstūrveida stabiem ar ietvariem. Papildus tika aprīkotas ieejas: divi Egidia HD konsoles bīdāmie vārti, divi Egidia 3D vienviru un divi divviru veramie vārti.

P1110742

Lasīt tālāk ...

Trošu dzelzceļš Vroclavā

Trošu vagoniņu dzelzceļš Vroclavā tika uzbūvēts 2013, gadā. Tas pārceļ cilvēkus no viena Oderas upes krasta uz otru. Blakusesošajai stacijai bija nepieciešams žogs, lai cilvēki nešķērsotu laukumu zem vagoniņa kabīnes. Tika izvēlēti 1.73 m augsts žogs ar Nylofor 3D Light II cinkotu paneļu pildījumu. Paneļi tika uzstādīti uz taisnstūrveida stabiem ar ietvariem.

IMG 1018

Lasīt tālāk ...

Bag Solution kompānija Čehijas Republikā

Kompānija Bag Solution tika uzcelta no jauna 2013. gadā Prostejovas pilsētā Čehijas Republikā. Apkārt, pa perimetru, teritoriju norobežoja ar Nylofor 2D Super 2 metrus augstiem paneļiem. Žogs tika uzstādīts uz kvadrātveida stabiem ar metā fiksatoriem. Iebrauktuves tika aprīkotas ar Egidia HD bīdāmajiem vārtiem, kas pildīti ar Nylofor 2D Super pildījumu.

21092012838

Lasīt tālāk ...

Privātmāja Aušvicē, Polijā

Īpašums atrodas mazliet nost no meža. Tieši tāpēc tam bija nepieciešams žogs no visām pusēm. Pantanet saimes zaļās krāsas tīkls tika uzstādīts uz Bekaclip stabiem. No otras puses žogs tika aprīkots ar Egidia 3D veramajiem vārtiem.

P1110898

Lasīt tālāk ...

Bērnudārzs Polijas pilsētā Glivicā

Bērnudārzs "Bērnu augļudārzs" tika uzcelts pagājušajā gadā blakus dzīvojamo māju blokam. Viņa modernajam izskatam bija nepieciešams atbilstošs modīgs žogs. Tika izvēlēts risinājums antracīta krāsā RAL 7016. Visu perimetru apjoza ar Nylofor 3D paneļiem, kurus uzstādīja uz taisnstūrveida stabiem ar ietvariem. Paneļi tika piepildīti ar Antracīta krāsas Nevada līstēm, lai nodrošinātu lielāku privātumu. Iekšējā pagalma daļa tika aprīkota ar Pantanet saimes metināto sietu.

P1110651

Lasīt tālāk ...