Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Gabionu konstrukcijas Kendzežina-Kozle pilsētā Polijā

Viss ceļš tika rekonstruēts un krustojuma vietā izveidoja apļveida krustojumu. Nogāzes no trim pusēm izmantoja betona sienas. Tās tika noņemtas un to vietā tika izveidotas gabionu grozu sienas. Tām ir atbalstoša funkcija, bet papildus tās sniedz arī dekoratīvu izskatu visai teritorijai. Žogu apkārt stāvvietai nomainīja pret Nylofor 3D paneļu sienu.

P1110807

Lasīt tālāk ...

Privātāja Polijā nožogota ar Pantanet tīklu

Privatais investors meklēja elegantu žogu, kas viņa jauniecelto māju apžogotu un iedvestu modernu stilu. Šim uzdevumam tika izvēlēts Pantanet saimes metinātais tīkls antracīta krāsā. Tas tika uzstādīts uz Bekaclip stabiem visapkārt īpašumam 140 metru garumā. Ieejas mājai un pie atkritumu konteineru zonas tika aprīkotas ar Zenturo vienviru veramajiem vārtiem. Iebrauktuve garāžā ir nodrošināta ar Egidia 3D dubultajiem veramajiem vārtiem 4 metru platumā. Daļa Pantanet žoga tika aizpildīta ar Colorado pildījumu papildus privātuma sajūtas nodrošināšanai.

P1110720

Lasīt tālāk ...

Krug kompānijas biroja ēka

Krug kompānijas biroja ēkai Polijā kā dekoratīvs elements tika izmantoti gabionu grozi. Priekšējā daļa ar ieeju tika daļēji pārklāta ar gabionu groziem, kas piepildīti ar akmeņiem. Papildus aiz ēkas tika uzstādīta brīvi stāvoša gabionu siena.

DSC 0005

Lasīt tālāk ...

Stadions Puszcza Niepolomice

Stadionam bija nepiecienāms gan iekšējais, gan ārējais nožogojums. Tika izvēlēta Nylofor 3D sistēma, kas ir cinkotajā izpildījumā. Galvenais laukums tika norobežots ar 103 cm augstiem paneļiem un aprīkots ar 20 vienviru veramajiem Egidia vārtiem. VIP tribīne tika nodrošināta ar 4 metrus augstu paneļiem (dubultie paneļi pa 2 m) un nobeigti ar 9 vienviru veramajiem Egidia vārtiem. Stadionu no ārpuses apjoza ar Nylofor 3D žogu un aprīkoja ar dubultajiem veramajiem Egidia vārtiem.

IMG 6688

Lasīt tālāk ...

Kauņas loģistikas termināls

Betafence kompānijai tika uzdots pabeigt žogu, lai aizsargātu Kauņas loģistikas terminālu. Termināls ir vietā kur satiekas vairāki transporta mezgli (to vidū: dzelzceļš, autoceļš un gaisa transports) un prasa īpašu drošību, lai novērstu nepiederošu personu nokļūšanu teritorijas iekšpusē. Darbuzņēmējs nolēma izmantot Nylofor 3D Super žogu sistēmu kuras kopējais garums ir 2000 metri. Nelielai termināla zonas daļai tika piemēroti arī Securifor 3D paneļi ar 3 metru augstumu.

DSC 0333

Lasīt tālāk ...