Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

SmartPlus kompānija Polijas dienvidos

Uzņēmums SmartPlus atrodas Žori pilsētas nomalē, tālu prom no citām ēkām. Tas bija iemesls kāpēc ir nepieciešams uzticams žogs visapkārt īpašumam. Tika izvēla Nylofor 3D paneļu sistēma un EL veida stabi, lai uzstādītu tos 500 metru garumā gar īpašuma robežu. Divas iebraucamās ieejas tika aprīkotas ar Egidia bīdāmajiem vārtiem ar Palisade pildījumu.

P1110293

Lasīt tālāk ...

Māja Ščirkas pilsētā

Ščirkas pilsētā Polijas dienvidos kāds privātais investors vēlējās radīt dabiskāku izskatu savai privātmājai. Viņš no vietējiem piegādātājiem iegādājās gaišus akmeņus un piepildīja ar tiem gabionu grozus, kas atrodas gar viņa garāžas sienām. Gabioni rada ne tikai dekoratīvu skatu īpašumam, bet arī darbojas kā izolācijas slānis.

DSC 5586

Lasīt tālāk ...

Belsko-Bjalas pamatskola

Belsko-Bjalas pamatskola Nr. 25 atrodas pilsētas nomalē, tuvu meža parkam. Šī iemesla dēļ vajadzīgs augsts un izturīgs žogs labai aizsardzībai. Tika izvēlēti 1,83 m augstie Nylofor 2D Super paneļi. Tie tika uzstādīti 400 m garumā un nožogojumu nobeidza divi vienviru Egidia Palisade vārti.

P1110114

Lasīt tālāk ...

Decathlon veikals

Decathlon veikals Mikolovas pilsētā meklēja risinājumu, lai norobežotos no tuvumā esošajām mājām. Tika uzstādīts 170 metrus garš Nylofor 2D žogs, kas tika aizpildīts ar Nevada žogu pildījumu. Nevada ribojuma silti zaļais krāsas tonis piešķīra eleganci šim paneļu žogam.

P1110181

Lasīt tālāk ...