Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Lidl nolikatvas Seridā, Slovākijā

Lidl veikalu ķēdes lielās noliktavas, kas atrodas Seredas pilsētā Slovākijas rietumu daļā, īpašnieks, nolēma nodrošināt īpašumu no visām pusēm ar žogu. Šim svarīgajam uzdevumam tika izvēlēti Nylofor 2D Super paneļi 2 metru augstumā. Žogs, cinkotajā izpildījumā, tika uzstādīts 1,5 km garumā.

Lidl SereĆ 00001

Lasīt tālāk ...

Besix konteineru termināls

Uzņēmums Besix – specializējas ostas infrastruktūrā – pasūtīja jauna žoga uzstādīšanu Gdaņskas konteineru terminālam. Neparasts aspekts šajā projektā bija tas, ka mūsu žogs spēlēja Polijas ārējās robežas lomu. Termināls tika nožogots ar Fortinet Super metinātā sieta žogu, kas uzstādīts uz apaļiem stabiem ar noliektām virsotnēm, kas aprīkotas ar 3 rindām dzeloņstiepļu. Ieejas tika nodrošinātas ar Robusta veramajiem vārtiem ar kopgarumu 12 metri.

IMG 5661

Lasīt tālāk ...

Zobārsta birojs privātmājā

Privāta zobārsta birojs nolēma nožogot vienu no teritorijas pusēm nožogot, lai atdalītu īpašumu no ceļa un tuvumā esošajām augstajām ēkām. Šim uzdevumam tika izvēlēti Horizon žogu paneļi un stabi. Vairāki paneļi ir dažādu augstumu, jo žogs atrodas uz nogāzes. Teritorijas stūri tika aprīkoti ar diviem Zenturo sienu segmentiem, kas piepildīti ar kvadrātveida akmeņiem.

mili 2016 10 25 313

Lasīt tālāk ...

Uzņēmums HABA, Čehija

Uzņēmuma HABA ražošanas ēkas un noliktavas atrodas Sudomerices priekšpilsētā, Čehijā. Tam bija nepieciešama efektīva drošība pa visu perimetru. Betafence paredzēja apjozt teritoriju ar puskilometru garu žogu no Nylofor 3D paneļiem. Paneļi tika piestiprināti uz kvadrātveida stabiem un uzstādīti uz betona blokiem. Divas ieejas tika aprīkotas ar EgidiA SC bīdāmajiem vārtiem 8 metru platumā.

3

Lasīt tālāk ...

Lidlauks helikopteriem

Privātais investors uzcēla helikopteru lidlauku Uherske Hradiste – Maratice ciemā un vēlējās to efektīvi nožogot. Lai nodrošinātu drošību nolaišanās vietā un angārā helikopteru glabāšanai, Betafence nodrošināja un uzstādīja žogu no Nylofor 3D Light II paneļiem kombinācijā ar Resitor stabiem. Tika izvēlēta krāsa RAL 6005.

6

Lasīt tālāk ...