Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Robusta® veramie vārti

Vienas vērtnes vai divu vērtņu Robusta® veramie vārti ar stieņu aizpildījumu ir sistēma ar tai piemērotiem stabiņiem, eņģēm, slēdzeni un fiksācijas aizbīdni.

Apraksts
Produkta kartiņa
| Instrukcija | 2D rasējums | Tehniskie parametri | References
Fotogalerije

Karkass

Karkass izgatavots no 60 x 60 mm vai 80 x 60 mm profila caurules ar 25 x 25 mm izmēra stieņiem, kas sametināti ar 110 mm atstarpēm. Zobains statīvs uz vārtiem ≥ 2 m.

Stabiņi

Kvadrātveida šķērsgriezuma stabiņi izgatavoti no sametinātas caurules ar uzgali. Stienis ar speciāliem klipšiem paredzēts nožogojuma paneļu piestiprināšanai pie vārtu stabiņiem.

Piederumi

Eņģes: regulējamas vērtnes ļauj vārtus atvērt līdz 180°.
Slēdzenes sistēma: apslēpta iekaļama slēdzene ar bloķējošu aizvēršanas plāksni. Piegādājama pilnā komplektā kopā ar rokturīšiem, eiropeiska tipa cilindrisko slēdzeni un 3 atslēgām.
Fiksācijas stienis: no nerūsējoša tērauda, piestiprināts pie katras vērtnes.

Pārklājuma metode

Robusta® vārti ir cinkoti (minimālais slāņa biezums - 275 g/m2, saliekot kopā abas puses) un pēc tam pārklāti ar poliestera slāni (ne mazāk kā 100 mikronus biezu).

Krāsas

Zaļa RAL 6005, balta RAL 9010.
Citas krāsas - pēc izvēles.

CE zīmi

Robusta® veramie vārti ir marķēti ar CE zīmi atbilstoši Eiropas Celtniecības produktu direktīvai (89/106/CE), bet tips pārbaudīts saskaņā ar standartu EN 13241-1, kas piemērojams rūpnieciskas, komerciālas nozīmes un garāžu durvīm un vārtiem.

chart p5 4 tab sk B