Gabionu grozi – praktiski un dekoratīvi

Vai Jūs meklējat interesantas idejas, lai uzlabotu savu dārzu? Jūs varētu apsvērt ideju par gabionu groziem.

Katra gabiona, proti, gabiona groza, galvenā sastāvdaļa ir kubveida elements, kas izgatavots no metināta tīkla. Pateicoties to ilgmūžībai, tie jau sen tiek izmantoti kā strukturāli elementi upju gultņu un nogāžu nostiprināšanai.

Arhitekti prot novērtēt gabionus arī tad, ja tos izmanto privātajās teritorijās. Šeit ir vairāki alternatīvi veidi kā izmantot gabionu grozus.

Komposters

Tukšs gabionu grozs ir ideāla vieta sapļautajai zālei un rudens koku lapām, kas padara Jūsu dārzu spilgtāku. Viss, kas Jums jādara, ir jānoņem augšējo sietu un ievietot to iekšā. Jūs iegūsiet ne tikai  komposteru, bet arī pievilcīgu dārza objektu.

Soli

Jūs varat izmantot gabiona grozus kā pamatu solam Jūsu dārzā. Pirmkārt, tas ir jāaizpilda ar vietu materiālu, lai pārliecinātos, ka tas ir pietiekami stabils – mēs iesakām lielus akmeņus vai koka gabalus. Tad piestipriniet sēdekli, kas izgatavots, piemēram no pāris dēļiem, uz grozu augšējās daļas, izmantojot metāla elementus un skrūves. Visi Jūsu kaimiņi apskaudīs Jūs šāda sola dēļ.

Puķu dobes sastāvdaļa

Puķu dobes parasti ieskauj akmeņi, bet kāpēc gan, lai neizveidotu kaut ko oriģinālu? Viss, kas Jums ir jāizdara, ir jānovieto akmeņus grozā un jāizmanto to, lai norobežotu puķu dobes.

Aizsardzība grilam

Ja Jums ir metāla grils, ir vērts to aizsargāt pret bērniem vai dzīvniekiem. Lai gan lidojoša bumbiņa pati par sevi nevar nodarīt skādi grilam, tā var iekrist tajā un sabojāt visu gatavoto ēdienu. Ja Jūs varat izveidot nelielu stūrīti izmantojot gabionu grozus, kas atdalīs grilu no Jūsu pārējā dārza un aizsargās grilu un nodrošinās drošību.

Elegantas starpsienas

Jums nav nepieciešams būvēt sienas vai liekt mietu žogu Jūsu īpašumā, lai sadalītu dārzu zonās. Izmēģiniet gabionu grozus. Mēs iesakām aizpildīt tos ar materiāliem, kas atbilst Jūsu dārza dizainam un novietot tos Jūsu izvēlētajās vietās un darīts!

Tie ir tikai daži no daudzajiem gabionu grozu izmantošanas veidiem. To izmantošanu ierobežo tikai Jūs iztēle. Dariet to!