Horizontāls vai vertikāls žogs?

Lai žogs atbilst Jūsu mājai, ir labi salīdzināt viņu galvenās iezīmes.

Protams, Jūs varat doties pa tiešo uz veikalu un nopirkt žogu, kas Jums patīk visvairāk, bet visticamāk, Jūs būsiet vīlušies, kad tas beigās būs uzstādīts. Gala rezultāts žogam un mājai var būt tālu no tā, ko Jūs esat gaidījuši.

Horizontālās un vertikālās līnijas

Palūkojieties uz savu māju un izlemiet, kuras līnijas ir dominējošās. Ja Jums ir slīps jumts un papildus trīsstūra elementi (piemēram, bēniņu logi), labāk izvēlēties vertikālu stieņu vai profilu (Barofor kvadrātveida vai apaļo) paneļu žogu.

Ja Jūsu ēkai ir kastveida forma – kvadrātveida vai taisnstūrveida – ar plakanu jumtu, to vislabāk saskaņot ar žogu no dažāda platuma horizontāliem paneļiem (Horizen paneļi un vārti).

Izcelties vai saplūst ar apkārtni?

Vēlviens svarīgs lēmums ir saistīts ar Jūsu žoga krāsu. Vai tas ir neatņemama Jūsu īpašuma sastāvdaļa krāsu ziņā? Pēc tam piskaņojiet savas pelēkās sienas ar antracīta tīklu no Pantanet saimes un Jūsu brūnos jumta dakstiņus ar Screeno Line pild\ijumiem, kas uzstādīti uz Nylofor paneļiem.

Dažreiz Jūs vienkārši vēlaties panākt pretējo un izcelties. Viegli bēšs ir pārsteidzoši spilgts, kad tas tiek salīdzināts ar sākotnējo sarkano CreaZen žogu (ar neregulāru profilu izkārtojumu). Standarta zaļie Bekafor Classic paneļi padarīs interesantu kontrastu ar baltajām sienām.

Un vēl viena lieta: privāti vai atklāti?

Vai Jūs dzīvojat klusā savrupmāju blokā, kur Jums patīk pastaigāties ar saviem bērniem un Jūs tikko pabeidzāt savu izmalcināto Austrumu stila dārzu? Izvēlieties caurrredzamu žogu, kas izcels Jūsu īpašuma skaistumu.

Ja Jums ir mazi bērni un grila zona, un Jums patīk atpūsties un atslēgties no ikdienas raizēm un darba kņadas, izvēlieties necaurredzamu nožogojumu. Horizen paneļi un vārti vai gabionu sienas, ka spildītas ar akmeņiem (Zenturo vai PetraZen) noteikti nodrošinās papildus konfidencialitātes līmeni.