Kādu gabionu sienu izvēlēties?

Tas ir atkarīgs no tā. Vai Jums ir nepieciešama vienkārša gabionu siena vai eleganta gabionu siena ar izsmalcinātiem līkumiem un leņķiem.

Estētika pret ekonomiku

Populārākais risinājums tirgū ir gabionu sienas no paneļiem, kuros vertikālās stieples ir izgatavotas no kanālu stieņiem. Katrs no tiem ir noslēgts ar tērauda cilpām, caur kurām tiek uzstādītas skrūves, lai izveidotu sienu malas. Šādas sistēmas nav ļoti elegantas, jo īpaši, ja izmantojat zemas kvalitātes skrūves. Tās sarūsē un nokrāso paneļus.

Ja Jūs no savas mājas apkārtnes sagaidāt pirmkārt acij tīkamu un izsmalcinātu ārieni, Jums jāapsver Gabionu sienu uzstādīšanu no Nylofor F paneļiem. Viņu vertikālie stieņi ir izgatavoti no plakaniem stieņiem, un stūri ir papildināti ar nerūsējošiem savienotājiem (katrs otrais stienis ir plakanais). Savienojumi ir gandrīz neredzami, piemēram, plakanie stieņi ir novietoti sienas iekšpusē.

Izliektas dažādos leņķos

Kanālu stieņu paneļi parasti ir piemēroti sekcijām un taisniem leņķiem. Citus leņķus (bieži vien akūtus) ir vieglāk izveidot ar Nylofor F paneļu (PetraZen) sienām. To veicina mūsu nerūsējošie savienojumi, kurus var saliekt jebkurā leņķī, lai tie atbilstu virzienam, kuru Jūs vēlaties sasniegt.

Korekcijas uz vietas

Kanālu stieņu paneļus nevar sagriezt jebkuram izmēram, ko jāpielāgo, jo tas noved pie cilpu nogriešanām to galos. Jebkurš nestandarta gabionu izmērs ir jāpielāgo pēc pasūtījuma. Ja uz vietas izrādās, ka Jūsu mērījumi nav pietiekoši precīzi, Jums būs jāgaida, līdz tiks piegādāti jauni elementi.

Ar Nylofor F gabionu paneļiem situācija ir savādāka, uzstādīšanas laikā Jūs varat tos saīsināt un pēc tam pārklāt galus ar cinka aizsargpārklājumu (pievienots katram pasūtījumam). Tas ļauj jums veidot jebkuru leņķi pašiem.

Uzstādīšanai nepieciešamais

Jums ir nepieciešams vismaz viens cilvēks, kas palīdzēs Jums samontēt gabionu sienas platumu, kas veidots no kanālu stieņiem. Personai ir jānovieto divas sienas, lai tās varētu sastiprināt kopā ar skrūvēm (ja vien ražotājs nepiedāvā jau savienotus segmentus). Tad Jums ir jāizlīdzina visa struktūra un jāpiestiprina viss pamata stabam.

Nylofor F paneļus, kas veido Petrazen gabionu sienu, Jūs varat pakārt uz āķiem, kas piestiprināti pamata stabiem. Āķi nolīmeņo paneļus un novērš to kustību. Āķi ļauj izmantot mazāk attāluma turētājus, kas neļauj sienai izliekties.

Gabionu sienas Petrazen, uzstādīšana