Kādas žogu krāsas būs modē 2018. gadā?

Visu pagājušo gadu dominēja pelēkie toņi, bet vai žogi 2018. gadā izskatīsies tādi pat?

Tendences turpinās

Antracīts (tumši pelēks) ir kļuvis moderns pirms diviem gadiem. Kopš tas laika tā ir palielinājusi savu dominējošo stāvokli tirgū. Šobrīd nav tendenču maiņas pazīmju. Zīmīgii ir tas, ka antracīts labi sader ar arvien populārāko horizontālās palisādes žogu (piemēram, Horizen). Tas pat sāk aizstāt rūpniecisko paneļu tradicionālo zaļo krāsu (Nylofor) un metinātajos sietos (Pantanet līnija).

Krāsaini ielikņi

Lai atsvaidzinātu tumšās atracīta krāsas, daži no horizontālajiem profiliem var tikt dažādoti ar citām krāsām. Interesantu efektu var panākt ar dzeltenu, brūnu vai sarkano krāsu, kas stipri kontrastē ar pelēko krāsu. Tā vietā, lai pašiem mainītu krāsu, Jūs varat izmantot citu materiālu (koku imitējošu plastmasu vai pat dabisko koku). Drosmīgākie klienti var izmantot caurspīdīgus profilus, kuros ir iestrādāts LED apgaismojums.

Alternatīvie materiāli

Lielākā daļa tirgū esošo nožogojuma veidu ir izgatavoti no tērauda stieņiem vai profiliem, tomēr mēs novērojam pieaugošu interesi par aizbīdņiem, piemēram, tērauda loksnes, kuras var tikt sagrieztas dažādos modeļos ar lāzeru tehnoloģiju. Žogs kļūst sudrabots un pelēks vai izvēlētajā pārklājuma krāsā. Ir arī tādi klienti, kas vēlas, lai viņiem būtu vēl atpazīstamāks žogs un viņi tādu var dabūt, viņu vārtus var izgatavot brūnā, sarkanā kortena krāsā, t. i., dabiski norūsējis tērads.

Akmens un koks

Vienotu pelēku žogu, kas izgatavots no horizontālas palisādes, var uzlabot ar baltiem ķieģeļu stabiem. Labs risinājums ir ievietot dažus posmus no spilgta vai tumša koka (vai to imitācijas). Dažu posmu vietās, Jūs varat izmantot gabionu sienu moduļus (no Zenturo vai PetraZen klāsta) pildītus ar jebkuriem izvēlētajiem akmeņu tipiem (kas atbilst vai atšķiras no pārējā žoga).