Miera oāze ar jauno gabionu sienu

Stonewall žogs sniegs Jums u Jūsu ģimenei komforta līmeni par kādu Jūs vēl nebijāt sapņojuši.

Mājas ir vissvarīgākā vieta katram indivīdam. Tā ir vieta, kur Jūs atpūšaties, relaksējaties un baudiet ģimenes dzīvi.Tas ir iemesls kāpēc tik svarīgi, lai visi elementi būtu rūpīgi izplānoti un atbilstu Jūsu vēlmēm.

Betafence vienmēr priekšplānā nostāda lietotāju ērtību , kad runa ir par īpašuma nožogošanu. Acīmredzami, viens no galvenajiem labklājības faktoriem ir drošības sajūta un katrs panelis un tīkls ir radīts, lai to nodrošinātu. Daudz modernākas žogu sistēmas papildus nodrošina arī papildus trokšņu slāpējošas īpašības. Tieši tāpēc tika izstrādāta mūsu jaunā Stonewall sistēma.

Gabionu klusums

Stonewall sistēmas galvenais elements ir gabionu paneļi, kas ir slaveni ar savu izturību un oriģinālo izskatu. Gabionu grozs var tikt aizpildīts ar jebkuru materiālu un, kad tas ir cieši piepildīts, gabionu siena mazina troksni, aizsargājot cilvēkus īpašumā no pa ielu braucošo mašīnu radītajiem trokšņiem.

Iepriekš minētā izturība piemīt arī Stonewall gabionu paneļiem, kas vairo to popularitāti klientu vidū. Kad tie ir izveidoti, vairs nav jāuztraucas par fiziskiem bojājumiem vai apkopes darbiem. Gabionu ilgus gadus Jums nodrošinās mieru.

Pielāgojams produkts

Ārkārtīgi svarīgi, lai Stonewall sistēmu varētu mainīt un pielāgot, lai tā atbilstu jebkuram īpašumam. Tas ir iespējams, pateicoties pildījuma daudzveidībai un gudri iekšpusē noslēptam stabam katrā posmā.Tā kā stabs paslēpts paneļa iekšpusē, sistēma vizuāli kļūst par vienotu sienu.

Mēs piedāvājam paplašinātu izmēru klāstu, lai vēl vairāk atvieglotu Jūsu īpašuma nožogošanu. Stonewall ir pieejams trīs augstumos: 160 cm, 180 cm un 200 cm, kā arī trīs platumos: 20 cm, 25 cm vai 30 cm.

Plašās iespējas padara Stonewall perfektu ikvienam, kurš vēlas patīkamu, drošu un ērtu nožogojumu.