Nožogojuma pamati – vispopulārākie varianti

Plānojat žogu ar pamatiem? Apskatiet pieejamos risinājumus, kas ļaus baudīt pievilcīgu un stabilu struktūru.

Kāpēc būtu vajadzīgi pamati kā tādi?

Kaut gan ne tīkls, ne žogu paneļI neprasa obligāti pamatus, bet šis elements var izrādīties nepieciešams vairākās situācijās. Pirmkārt tas noderēs, ja, piemēram, ir suns, kas daudz laika pavada dārzā. Pateicoties pamatiem, suns nevarēs parakties zem žoga un aizmukt no Jūsu īpašuma.

Pamati noder arī, tad ja Jūsu kaimiņa īpašums atrodas citā augstumā nekā Jums. Siena pasargās Jūsu īpašumu no materiālu migrācijas ārpus īpašuma teritorijas.

Turklāt, pamati var stabilizēt un nostiprināt žogu, ja Jūs to novietojat uz nelīdzenas virsmas.

Divu veidu pamati

Žogu pamatus var izveidot divos veidos: kā betona josla vai izmantojot betona blokus. Ja izvēlaties kādu no tiem, tie nosaka arī stabu veidu, ko būs jāizmanto uzstādot.

Izmantojot iepriekš sagatavotus betona blokus, Jums ir nepieciešami tērauda stabi, kas pildīti ar betonu. Tie tiek likti uz zemes starp blakus esošiem blokiem. Betona josla ļauj izmantot gan tērauda, gan betona stabus. Šajā gadījumā pamati ir nepārtraukta struktūra un stabi uzstādīti tajā iekšā. Cits risinājums paredz veidot betona pamatus uz kuriem uzstāda paneļus. Šis veids ir līdzīgs burtam “U”, kas liek Jūsu īpašumam izcelties citu vidū.

Visi pamatu veidi palielina žogu stabilitāti un ievieš vēlvienu elementu, kas izceļ visu struktūru kopumā. Tādējādi Jūs varat izlemt vai Jums ir nepieciešama neatkarīga struktūra uz teritorijas, kur tiek būvēta Jūsu māja.