Nožogot mājokli: jā vai nē?

Jūsu izvēli noteikti noteiks likums un mājokļa iemītnieku cerības.

Pilnīga drošība pret atvērtu teritoriju

Pirms vairākiem gadiem lielākā daļa jaunuzcelto mājokļu vienmēr bija aprīkoti ar žogu. Daudzos gadījumos tās bija stingras un izturīgas paneļu sistēmas, kas pārvērta mājokļus par aizsargātiem objektiem. Iebrauktuves bloķēja automātiskie bīdāmie vārti vai barjeras ar caurlaižu karšu nolasīšanas iekārtām.

Pēdējos gados arvien populārāki kļuvuši dzīvojamie rajoni ar atvērtu plānojumu, kurus ieskauj zaļumi, kas dabisi pārvēršas parkos vai nelielos mežos. Dažas pilsētas, piemēram, Krakova Polijā, pieņem noteikumus, kas aizliedz iežogot mājokļus.

Kā justies droši

Bažas par drošību joprojām ir pamatotas. Ja Jūs sekojat līdzi plašsaziņas līdzekļos attainotajiem aizvien biežākajiem terrora aktiem, nedrošības sajūta kļūst lielāka. Tas ir iemesls kāpēc mēs joprojām aizsargāsim savus īpašumus ar Nylofor 3D paneļiem (ar horizontālu ieliekumu) vai Nylofor 2D (ar divkāršām horizontālām stieplēm).

Ārpusē žoga paneļi būs 1,7 līdz 2 metri, bet teritorijas iekšpusē tie var būt zemāki žogi 1,5 metri vai 1,2 metri augstumā. Mēs iesakām izmantot žogus ar poliestera pārklājumu, jo tiem nebūs nepieciešama apkope tuvākos 10 gadus.

Jūs esat unikāli

Ja drošība tomēr nav galvenais, Jūs varat ļaut iztēlei vaļu. Izmēģiniet Zenturo paneļus ar trim aiļu izmēriem. Jūs varat aizpildīt dažas no ailēm ar pikseļiem, lai izveidotu vajadzīgo formu vai rakstu.

Zenturo Super paneļus var izmantot, lai gabionu sienas piepildītu ar dažādiem materiāliem. Tie var būt oļi, tumšas lavas šķembas vai pat dažādu kr’;asu stikla bumbas. Lai padarītu Jūsu žogu vēl iespaidīgāku, Jūs varat apgaismot bumbas ar LED lampām, la padarītu unikālo žogu labi redzamu nakts stundās.

Skaistuma un praktiskuma apvienojums

Jūs varat izvēlēties gabionus, lai nožogotu savu majokli. Grozi piepildīti ar akmeņiem, noteikti pievērsīs katra iedzīvotāja un viesa uzmanību. Gabioni būs ērti, jo īpaši, ja papildus žogu funkcija ir aizsardzība nogāzei vai slīpumam Jūsu teritorijā vai divu dārza teritoriju atdalīšana. Profesionāli samontēti gabioni var kalpot Jums vismaz 50 gadus.

Jūs varat izmantot gabionus, lai veidotu dārza mēbeles. Izveidojiet gabionu solus gar savām takām vai unikāla izskata dārza grilus pildītus ar akmeņiem. Parastā bērnu rotaļu laukuma vietā Jūs varat izveidot bērniem labirintu. Bērni būs priecīgi,lai gan pazust šādā labirintā būs diezgan grūti.