Nylofor sistēma – nožogojums rūpnīcām un darbnīcām

Sava rakstura dēļ, rūpnīcu un darbnīcu teritorijām ir nepieciešama pietiekami laba aizsardzība pret nepiederošu personu iekļūšanu tajās. Augsta līmeņa drošību sādām teritorijām nodrošina Nylofor 2D un Nylofor 3D sistēmas.

Nylofor sistēma sastāv no smagiem metinātiem paneļiem, kas parasti tiek uzmontēti uz taisnstūra stabiem un papildināti ar Nylofor veramajiem vārtiem vaI Robusta bīdāmajām ieejām. Atkarībā no sistēmas veida, paneļi ir horizontāli profilēti, kas padara tos stingrākus (Nylofor 3D) vai stiprināti ar dubultām liela diametra horizontālām stieplēm (Nylofor 2D). Šāda veida dizains nodrošina augstu drošību, un pateicoties iespējai uzstādīt gandrīz jebkura garuma bīdāmos vārtus, nodrošina ērtu iebrauktuvi rūpnīcā vai darbnīcā arī ar lieliem transportlīdzekļiem.

Nylofor sistēma ir ideāla, lai aizsargātu Orlen degvielas terminālu Mościska, kur tika izmantots Nylofor 3D un Akebono bremžu rūpnīca (Nylofor 2D, kopējais žoga garums 2300 m), kā arī iznomājamās noliktavas Slovākijā (Nylofor 3D).

Attiecībā uz rūpnīcām un darbnīcām, kas bieži vien prasa simtiem vai tūkstošiem metru garus žogus, ir arī svarīgi, lai visas Nylofor sistēmas būtu izturīgas pret koroziju. Pateicoties jaunākajām pārklājuma tehnoloģijām, tām nav nepieciešama regulāra apkope, kas izvērojami vienkāršo to lietošanu un nodrošina nevainojamu žoga izskatu, kas bieži vien daudzus gadus veicina uzņēmuma pirmo vizuālo iespaidu.