Pastāvīgie vai pagaidu aizsegi: ko izvēlēties Jūsu īpašuma priekšpusē un malās

Vai Jūs vēlaties nodrošināt pastāvīgu konfidencialitāti Jūsu īpašumā vai varbūt tomēr esat mainījis domas?

Priekšējais žogs

Mājas priekšpuse parasti ir Jūsu visa īpašuma seja, tomēr tam jabūt gan pievilcīgam, gan izturīgam. Sākumā Jūs parasti jau zinat kā tai vajadzētu izskatīties, lai atbilstu mājas arhitektūrai un krāsai. Iespājams kā lielākā daļa no Jums izvēlēsies vertikālās vai horizontālās palisādes.

Atkarībā no Jūsu nepieciešamības pēc privātuma, Jūs izmantosiet dažāda platuma dēļus. Augstu privātuma līmeni nodrošina platie horizontālie profili (Horizen žogs). Tomēr, lai izceltu sava īpašuma skaistumu, izmantojiet šaurākus vertikālos profilus (Barafor apaļos vai kvadrātveida paneļus).

Atcerieties: pastāvīgā priekšējā žoga stila un izskata maiņa parasti prasa visu tā elementu demontēšanu (ieskaitot cementētos stabus).

Sānu žogs

Pirms vairākiem gadiem sānu žogiem dominējošie bija austie tīkli (Resitor) un metinātais siets ruļļos (Pantanet). Pavisam nesen daudz plašāk izmanto iežogojuma paneļus ar 3D efektiem (Nylofor).

Jūsu izmantotais žogs lielā mērā būs atkarīgs no Jūsu attiecībām ar kaimiņiem. Jūsu rīta tērzēšana būs vieglāka caur viegliem un caurredzamiem tīkliem vai paneļiem. Ja Jūsu dārzam ir nepieciešams būt mierīgai un privātai vietai, Jums ir vispār jāmaina žogs. Jūs vienkārši varat izmantot plastmasas aizegus šīs problēmas risināšanai. Šos aizbīdņus var ieslidināt horizontāli (Colorado lentas) vai vertikāli paneļu atverēs (Screeno Line sloksnes).

Noderīgs padoms: privātuma līmenis ir atkarīgs no Jūsu radošuma un iztēles. Jūs varat ievietot sloksnes vai lentas katrā otrajā vai trešajā atverē, tādējādi padarot žogu interesantāku un caurspīdīgāku.

Maināmie žogi

Ja Jūs zināt, ka Jūs var garlaikot noteiktas lietas  un patīk pārmaiņas, apsveriet PetraZen vai Zenturo gabionu sienu uzstādīšanu. Ārējie paneļi var būt vienādi, bet Jūs varat laiku pa laikam mainīt tā pildījumu (ar dažādu krāsu akmeņiem, vulkāniskiem akmeņiem, stiklu utt.). Atkarībā no pildījuma elementa lieluma, Jūs iegūsiet dažādus privātuma un trokšņu mazināšanas līmeņus.