Pretkorozijas pārklājumi: laba žoga būtība

 

 Ja vēlaties savu sapņu žogu, kas kalpos daudzus gadus, tad izvēlieties žoga modeli, kas garantēizturību ar pretkorozijas pārklājumu.

Ilgmūžība ir viena no īpašībām, kam būtu jāpievērš uzmanību katram klientam, pērkot žogu. Tomēr, cilvēki to bieži ignorē koncentrējoties uz produkta ražotāja cenu, īpašuma aizsardzību vai pievilcīgu izskatu. Protams, arī tās īpašības ir svarīgas, bet izturību nekad nedrīkst aizmirst.

Pienācīgi sagatavots žogs vai tīkls liks Jums aizmirst par nepieciešamību to bieži apkopt un nebūs jāsatraucas par nodilušā žoga nomaiņu. Viss, kas Jums jādara pērkot žogu, ir jāpārbauda pārklājuma tehnoloģijas un ražotāja garantijas laikus.

Cinkošana

Betafence ir vērsta uz katra produkta perfektu sagatavošanu lietošanai. Viena no tehnoloģijām, ko izmantojam, ir cinkošana (vadu pārklāšana ar cinka slāni), kas efektīvi aizsargā tēraudu pret oksidāciju un tādā veidā arī koroziju.

Standarta cinka slānis ar laiku nodilst un šis process ir atkarīgs no apkārtējās vides. Lai samazinātu pārklājuma nodilšanu, mēs izstrādājām īpašu alumīnija un cinka sakausējumu, ko sauc par Zincalu, kas palielina žoga kalpošanas laiku divas līdz trīs reizes.

Sintētiskie pārklājumi

Daudzi mūsu produkti tiek papildus nodrošināti ar sintētisko pārklājumu, kas ne tikai stiprina cinkojumu, bet arī padara to ļoti elegantu. Tādējādi, aizsargātie žogi ir ne tikai droši, bet arī izskatās vizuāli pievilcīgi.

Pirmā veida pārklājums ir PVC, proti, plastmsas slānis, kas visbiežāks tiek izmantots austajiem un metinātajiem sietiem, ko pārdot ruļļos. Otrs pārklājuma veids ir poliesters, kas tiek izmantots žogu paneļiem un vārtiem. To raksturo gludums un spidums.

Ilgtermiņa garantijas

Sistēma ar pretkorozijas pārklājumu tiek nodrošinātas ar ilgtermiņa garantijām līdz 20 gadiem. Garākās garantijas tirgū nozīmē, ka mēs esam pārliecināti, ka mūsu žogi piedāvā visaugstāko kvalitāti.

Ir vērts tērēt nedaudz vairāk par labi aizsargātu žogu baudot tā izturību un zemās uzturēšanas izmanksas ilgtermiņā.