PULVERA PĀRKLĀJUMA PRIEKŠROCĪBAS

Vai Jūs vēlaties būt pārliecināti, ka jūsu žogs nevainojumi kalpos jums daudzus gadus? Izvēlieties produktus, kas ir aizsargāti ar inovatīviem pārklājuma slāņiem.

Perfekts žogs ne tikai aizsargā īpašumu, bet arī ir patīkams acīm un nodrošina ilglaicīgu lietošanu bez nepieciešamības veikt papildus ieguldījumus.

Betafence izmanto “state-of-the-art” pārklājuma tehniku, lai nodrošinātu visaugstāko izturību žoga paneļiem un žogu tīkliem. Pulvera pārklājums tos visus pārklāj un nodrošina pozitīvu ietekmi uz produkta izturību.

Ilgmūžība pateicoties poliesteram

Pulvera pārklājums nozīmē to, ka tas aptver visu tīklu vai paneļa cinkoto virsmu ar poliestera slāni (PE). Šim slāņa veidam ir lieliskas līmējošās īpašības, tas ir ļoti izturīgs pret UV starojumu un būtiskām temperatūras atšķirībām: tas var izturēt gan zemu, gan augstu temperatūru. Poliesters nodrošina daudzus gadus ilgu izturību pret koroziju, kas pagarina kopējo žoga lietojamību.

Kvalitātes garantija

Ar Betafence mēs esam pārliecināti par pārklāšanas metodes efektivitāti, ir pilnveidota uzņēmumā ar 130 gadus ilgu pieredzi. Mūsu produktu kvalitāte izceļas ar ilgiem garantijas termiņiem – līdz 10 gadiem uz izvēlētajiem žoga modeļiem.