Radiet paši savu žogu

Ja Jums patīk radīt lietas pašiem, PetraZen vai Zenturo Super gabionu sienas Jums ļaus realizēt savas fantāzijas

Skaists akmens

Galvenais gabionu sienu piepildīšanas materiāls ir dažādu formu akmeņi: oļi, bruģakmens, liela izmēra akmens šķembas . Jūs atradīsiet plašu materiālu klāstu, no kā izvēlēties, būvniecības tirgū un galvenais, tie tiek piedāvāti dažādos toņos un krāsās. Jūs varat iegūt ļoti interesantu risinājumu, izvēloties kontrastējošas krāsas, piemēram, balto un pelēko, zaļo un sarkano krāsu, un izvietojot tos slāņos.

Padoms 1: Atcerieties pārbaudīt tīklojuma acs lielumu Jūsu gabionu sienu paneļos, jo pretējā gadījumā, Jūs riskējat iegādāties akmeņus, kas ir pārāk mazi un izkritīs cauri gabionu sienām.

Padoms 2: Jūs spēsiet iegūt interesantu efektu, ja, piemēram, izmantosiet dažāda biezuma slāņus un atkārtosiet rakstu žoga augšdaļā un apakšdaļā.

Meža smaržas

Akmens nav vienīgais pildījuma veids un Jūs varat izvēlēties daudzus citus pildījuma veidus. Jūsu žogs izskatīsies satriecoši, ja to aizpildīsiet ar ripās sagrieztiem kokiem. Atšķirīgie koku diametri netraucēs kopējai žoga kompozīcijai. Sienas var piepildīt ar dažādas krāsas koka mizu, taču jāatceras, ka mizas fragmentiem ir jābūt samērā lieliem.

Padoms 3: Šāda veida pildījums ir mazāk izturīgs un jāatceras, ka laika apstākļi ietekmēs šādas sienas izskatu un to ieteicams pēc laika nomainīt pildījumu pret citu.

Spīdīgs stikls

Jūs noteikti iegūsiet elpu aizraujošu izskatu, ja savas gabionu sienas pildījumā izmantosiet stikla lodīšu slāni. Tās var būt lauskas no stikla izstrādājumiem, kas arī ir pieejamas celtniecības materiālu tirgū. Stikls var būt dažādās krāsās: no balta līdz dzeltenam un pat zilam. Ja Jūs uzstādīsiet LED apgaismojumu stikla slānī, Jūsu žogs noteikti pievērsīs cilvēku uzmanību dienas tumšajā laikā.

Padoms 4: Izmantojiet stikla slānus kā neliela platuma iespraudumus. Lai gan stikls ir \loti pievilcīgs, tā cenas ir būtiski lielākas nekā citiem pildījumiem.

Visbeidzot, izmanksas

Gabionu sienu tērauda rāmis nav daudz dārgāks par standarta žoga paneļa cenu (pamatstabiem var izmantot platākus profilus un te ir otrs panelis, kas nodrošina vietu pildījumam). Galveno izmaksu daļu sastādīs žoga pildījuma materiāla izmaksas.

Padoms 5: Pārbaudot iespējamo pildījumu cenas, vienmēr atzīmējiet tās turpmākajai salīdzināšanai, jo bieži cenas atšķiras pat viena veida akmeņiem un atšķirība var būt diezgan liela.

Padoms 6: Ja Jūsu budžets ir ierobežots, apsveriet iespēju piepildīt savu gabionu sienu ar lētāku akmeni un pievienojiet tikai šaurus slāņus no dārgāka krāsainā akmens vai stikla lauskām.