Siets lielu zemes gabalu iežogošanai

Salīdzinoši lēts, ērts, ātri uzstādāms un vienkāršs. Žogu tīkls ir ideāli piemērots lielu zemes gabalu nožogošanai.

Zemes gabalu īpašnieki bieži saskaras ar jautājumu, kāda veida žogus būtu jāizvēlas, lai tie būtu pilnīgi apmierināti. Žogu paneļi, sieti, sienas, dzīvžogi, sētas žogi – ir plaša izvēle un galīgais lēmums ir atkarīgs no praktiskiem, estētiskiem un finansiāliem faktoriem.

Izmērāmi ietaupījumi lielam zemes gabalam

Maziem zemes gabaliem finanšu aspekti ir mazāk svarīgi, jo visa žoga izmaksas nav dramatiski augstas neatkarīgi no izmantotajiem materiāliem, tomēr situācija ir krasi atšķirīga situācijās ar lieliem zemes gabaliem, piemēram, zaļajām zonām, atpūtas zonām, kā arī noliktavu zonām un dzīvojamajām kvartāliem. Ja šādai teritorijai nav nepieciešama maksimāla drošība, Jums jāapsver tīkla žoga izmantošana, kas veicinās izmērāmu ietaupījumu.

Siets, gan metināms, gan austs, ir krietni vienkāršāks par žogu paneļiem un mazāk prasīgs montāžas ziņā un tas var būt par vairākiem procentiem lētāks. Jūs viegli varat redzēt, ka ar lielu zemes gabalu Jūs varat ietaupīt ievērojamu naudas summu gan par materiāliem, gan par montāžas izmaksām.

Elastīgāks

Vēl svarīgāks ir tas, ka tīkls ir acīmredzami elastīgāks produkts, jo īpaši austais tīkls. Šīs priekšrocības ir noderīgas, jo īpaši tajos gadījumos, ja nožogojums atrodas nevienmērīgā reljefā. Siets nodrošina lielu rīcības brīvību attiecībā uz spriegumu un pielāgošanos augstumiem un nogāzēm.

Tīkls ir pieejams garos ruļļos (piemēram, Pantanet Family metinātais tīkls tiek piedāvāts 25 metrus garos ruļļos), tos var uzstādīt vieglāk un ātrāk. Lai gan iežogošanai nelīdzenā reljefā ir vajadzīgas prasmes un zināšanas, žoga stabu uzstādīšana ir daudz vieglāka. Tas nodrošina arī mazākas gala žoga izmaksas.

Pamata drošības līmenis un estētika

Tīkls ir jūtami lētāks, tomēr, tas joprojām nodrošina labu aizsardzības līmeni zemes gabalam, apgrūtinot piekļuvi īpašumam un tā vadus ir grūti pārgriezt. Tāpat kā paneļi, siets ir cinkots (dažiem modeļiem arī papildus pārklājuma slānis), kas savukārt nozīmē izturību pret mainīgiem laika apstākļiem.

Žogu tīkli ir estētiski un viegli saplūst ar īpašumu. Metinātie modeļi reizēm ir tikpat pievilcīgi kā žogu paneļi, tāpēc mēs tos iesakām cilvēkiem, kuri no žoga sagaida arī estētisko vērtību.