Stabi, kas speciāli paredzēti noteiktiem žogu veidiem

Žogu uzstādīšana uz stabiem, kas speciāli paredzēti īpašiem paneļu tipiem nav kaprīze. Pat ja Jūs esat pārliecināts, ka varat droši pielāgot citus stabus, Jūs varat kļūdīties. Stipri kļūdīties.

Lieliski piemērots

Kad Jūs uzstādat savu žogu tam paredzētos stabos, Jūs varat būt pilnīgi pārliecināts, ka visi nožogojuma elementi rada kopēju veselumu gan vizuāli, gan tehniski. Katrs sistēmas elements izskatīsies kā jauns un nevainojami darbosies, jo tas tika veikts pēc visaugstākās kvalitātes standartiem un rūpīgi pielāgots citām sastāvdaļām.

Gabionu sienas

Vai Jūsu izvēle kritusi uz gabionu sienu? Jums vajadzētu izvēlēties stabus, kas iekļaujas sistēmā. Petrazen sienām, kas izgatavotas no Nylofor paneļiem, ir nepieciešami kvadrātveida stabi, kas nodrošina stingrību un ļauj piestiprināt spārnu jebkurā leņķī, padarot Jūs žogu lieliski piemērotu īpašuma īpatnībām. Ja Jūs izvēlaties Zenturo vai Zenturo Super paneļus, lai izveidotu gabionu sienu, uzstādiet tos uz speciāliem sistēmai paredzētiem stabiem, jo to unikālā forma ļauj stingri piestiprināt paneļus abās tā malās.

Uzstādot paneļus uz tiem paredzētiem stabiem, Jūs varat būt pārliecināti, ka Jšu gabionu siena ir stabila neatkarīgi no tās pildījuma. Jums vajadzētu atcerēties, ka pildījuma svara dēļ sienai ir vajadzīgs stingrs atbalsts un jāspēj pretoties spēcīgām vēja brāsmām. Lai gan stabi ar sliktākiem parametriem var šķist vienlīdz labi, tie negarantēs Jums un Jūsu ģimenei 100 % drošību.

Jums jāatceras arī tas, ka Jūsu Zenturo gabionu sienas stiprināšana uz speciāliem stabiem, ļaus Jums saglabāt vienotu krāsu visai sistēmai, jo Zenturo stabi ir pieejami tādās pat krāsās kā metāliskie antracīta paneļi.

Drošība ārpus redzesloka

Vai Jūs vēlaties izveidot žogu no Nylofor 2D vai 2D Super žogu paneļiem un izmantot tiem paredzētos Screeno Wave aizsegus? Izmantojiet F-Lox Super stabus, kas palielina aizsegu drošību. F-Lox Super stabi ir ārkārtīgi stingri, tāpēc Jūsu žoga konstrukcija būs izturīga pret jebkādiem laika apstākļiem, pat ja paneļi ir pilnībā aizpildīti ar Screeno Wave aizsegiem. Izmantojiet F-Lox Super stabus pat ja Jums ir daļēji caurspīdīgs žogs, bez aizsegiem visam panelim. Nylofor 2D un 2D Super paneļi bez aizsegiem ir droši uzstādāmi uz uzticamajiem F-Lox stabiem.

Dekoratīvi… jebkurā detaļā

Jums nevajadzētu kavēt iespaidīgo efektu, uzstādot mūsu izsmalcinātos Decofor paneļus uz parastiem stabiem. Sistēma ir perfekti saskanīga ar speciāliem stabiem, kam nobeigumā ir pievilcīga bumba. Nevieni citi stabi neizceltu Jūsu Decofor paneļu skaistumu.

Jums jāatceras, ka izvēloties pilnu Betafence žogu sistēmu, kas sastāv no paneļiem, stabiem un vārtiem, Jūs varat paļauties uz tā kopīgo dizainu un drošību. Pilna sistēma nodrošinās Jūs ar daudzgadēju Betafence pretkorozijas garantiju.