Uzlabojiet savu privātumu!

Vai Jūs savā dārzā jūtaties neērti un vēlaties efektīvāk nodalīt savu īpašumu no kaimiņiem un garāmgājējiem? Jums nav jāmaina žogs, vienkārši ieguldiet līdzekļus aizsegos.

Novatoriska žogu sistēma ir tāda, kas ne tikai aizsargā māju un tās iedzīvotājus pret pārkāpējiem, bet arī nodrošina mieru un klusumu jūsu dārzā. Acīmredzot pēdējais faktors ir atkarīgs no Jūsu individuālajām vēlmēm vai kaimiņiem. Ja Jūs dzīvojat mierīgā vietā, Jūs būsit apmierināts ar parastiem žogu paneļiem un tīkliem. Tomēr, ko Jūs darītu, ja Jūsu dārzs ir pakļauts garāmgājēju un ziņkārīgu kaimiņu skatieniem, no kuriem vēlaties atpūsties? Jūsu risinājums ir paneļu aizsegi.

Vienkāršs veids kā uzlabot privātumu

Populārākās Betafense paneļu sistēmas ir izgatavotas tā, lai papildinātu tās ar minētajiem aizsegiem. Kas ir aizsegs? Aizsegs ir dēļi vai lentes, kas izgatavotas no drošas plastmasas vai koka, kuras var ātri uzstādīt, lai nekavējoties iegūtu pilnīgu privātumu.

Mēs esam sagatavojuši virkni risinājumu, kas paredzēti Bekafor un Nylofor sistēmām:

Collfort – koka dēļi, kas izgatavoti no Skandināvijas priedes, paredzēti Bekafor Classic paneļiem, Pateicoties to dabiskajai struktūrai, tas lieliski atbilst dārziem, kuros dominē koki un krūmi.

Screeno Line – plāksnes no PVC, kas paredzētas Bekafor classic paneļiem, kā arī Nylofor 3D, 3D Pro un 3D Light II paneļiem. Tie ir pieejami dažādās krāsās, tostarp gaiša vai tumša koka imitācijā.

Colorado – lente pārdodas ruļļos, kas izgatavoti no HDPE un paredzēti Nylofor F, 2D un 2D Super paneļiem. Pēc individuāla pasūtījuma to var iegādāties dažādās krāsās.

Screeno Wave – lente, kas tiek pārdota PE ruļļos, paredzēta Nylofor 2D un 2D Super paneļiem, kas ļoti izturīga pret UV starojumu.

Minimāla piepūle, maksimāla apmierinātība

Aizsegi ir ļoti viegli uzstādāmi. Plāksnes ir jāievieto paneļu ietvaros, pēc tam vertikālajām plātnēm jābūt pieskrūvētām ar horizontāliem dēļiem vai piestiprinātām ar speciālām skavām. Sīkāku informāciju skatiet šeit un šeit.

Screeno Wave lentu gadījumā Jums vajadzētu izmantot F-Lox Super stabus, kuri tiek izmantoti lentes galu fiksēšanai, kas horizontāli ieslidināta pa spraugu.

Svarīgi, ka gan plāksnes, gan lentes var uzstādīt ne tikai visā panelī, bet arī tikai izvēlētajās vietās. Tas ļauj Jums tās izmantot dekoratīvos nolūkos.

Pēc Betafence aizsegu montāžas, Jūs varat baudīt privātumu, kuru vēlaties un labi pavadīt laiku savā dārzā.