Betafence iegūst 100% no Betafence Yapi Sanayi VE Ticaret Anonim Sirket

Preses relīze

Stambula, Turcija, 6. Jūnijs, 2018

Betafence, kas ir viens no vispasaules līderiem industriālo tīklu ražošanā un nožogojumu izstrādājumos un ietilpst PRÆSIDIAD grupā, paziņo par atlikušo 40 % Betafence Yapi Sanayi ve Ticaret A.S. Turcijā iegādi.

Betafence kopš 2007. gada ir uzņēmuma lielākais akcionārs, veidojot ciešas attiecības ar uzņēmuma dibinātājiem. Šis darījums ir jauns un aizraujošs posms Betafence un PRÆSIDIAD grupai, un komanda ar nepacietību gaidīs turpmāko izaugsmi un balstīsies uz jau esoājiem Betafence pamatiem Turcijā.

Jaunā attīstības posma realizēšanai ir nozīmēts jauns izpilddirektors un finanšu direktors. Dibinātāji Deniz un Ates Ucuncu arī turpmāk iesaistīsies biznesā, lai atbalstītu vienmērīgu pārejas gaitu. Turpmāka restrukturizēšana nav paredzēta un ar citu Betafence uzņēmumu atbalstu Betafence Yapi Sanayi ve Ticret A.S. darbiniekiem un klientiem pāreja būs nemanāma.

Andrea Bori, Betafence viceprezidents, teica: “Mēs izmantosim jau esošo spēcīgo un veiksmīgo biznesu, un esam priecīgi palielināt savu ieguldījumu šajā ļoti konkurētspējīgajā jomā un turpmāk atklāt neatklāto Betafence Yapi Sanayi ve Ticaret A.S. potenciālu, gan Turcijā, gan kaimiņvalstī.”

Par Betafence

Betafence ir viens no pasaules līderiem integrēto perimetra drošības sistēmu, kritisko infrastruktūru aizsardzībā, valsts svarīgo objektu, rūpniecības un māju tirgū.

Par PRÆSIDIAD

PRÆSIDIAD specializējas aizsardzībā un aizsardzības sistēmās militāriem, komerciāliem un vietējiem galalietotājiem, izmantojot tās filiāles zīmolus, kas ietver Betafence, Hesco, Guardiar un Secure USA, kuras ražo iekārtas un specializētās vietnes, kas vērstas uz spēka aizsardzības risinājumiem, aizsardzības sistēmām un nožogojuma izstrādājumiem.

Ross Tompsons, zīmola mārketinga direktors