BETAFENCE NYLOFOR NODROŠINA CEĻOTĀJU ATPŪTU UN DROŠĪBU

 Ceļotāji bieži domā par naktsmītnes izvēli, un ja Jūs vēlaties būt pēc iespējas tuvāk dabai un tai pat laikā ietaupīt naudu, kempings var būt ļoti laba izvēle. Dažreiz tiek uzskatīt, ka kempingi nav visai droši, bet tā noteikti nav taisnība – ceļotāja drošību var garantēt pareiza žoga izvēle un fakts, ka teritorija tiek uzraudzīta. Oficiālie kempingi vienmēr var būt lieliska izvēle, jo cilvēkiem nav jauztraucas par savu drošību.

Betafence var lieliski nodrošināt ceļotāju drošību. Šī ražotāja žogi ir vieni no drošākajiem. Plašs žogu klāsts vienmēr ļaus izvēlēties produktu, kas attaisnos Jūsu cerības. Speciālisti vienmēr var ieteikt labākos variantus. No plašā klāsta viegli izvēlēties risinājumu, kas būs piemērots tieši Jūsu vajadzībām un garantēs drošību neatkarīgi no tā kādā jomā šo žogu izmantosiet.

 

BETAFENCE NYLOFOR – VIENS NO VISIZDEVĪGĀKAJIEM VARIANTIEM

dsc09764

Betefence Nylofor žogs sastāv no taisnstūrveida slejām. Šis žogs no abām pusēm pārklāts ar cinka un poliestera pārklājumu, kas nodrošina žoga izturību un noturību pret apkāŗtējās vides ietekmi. Šo žogu ir neiespējami pārlēkt, tāpēc tas vienmēr nodrošinās maiksimālu aizsardzību apžogotajai teritorijai.

 

BETAFENCE APŽOGO RĪGAS KEMPINGA VIETU

dsc09757

Mūsu žogu izvēlējās Rīgas Riverside Camping atpūtas vieta, kas atrodas Daugavas krastā. Šī kempinga nometne ir unikāla, jo šeit tiek apvienoti dabas un Rīgas pilsētas skati. Ceļotāji, kas uzturas kempingā vienmēr vēlas justies droši, tāpēc Betafence produkti bija viens no izdevīgākajiem variantiem. Riverside nometnē vienmēr var jauki pavadīt laiku un neuztraukties par savu mantu un pašu drošību.

dsc09770

 Ja izvēlaties oficiālus kempingus, ko ieskauj drošs žogs, Jūs varat nebaidīties no iespējamajiem riskiem. Šajos kempingos Jūs varēsiet justies patiesi droši un aizmirst rūpes izbaudot brīvdienas dabā, kas samazinās stresu, kas uzkrājies ikdienas rutīnā.

dsc09761