Betafence sistēmas ikgadējā RIBA publikācijā

Betafence inovatīvie drošības risinājumi tika parādīti prestižajā Royal Institute of British Architects (Karaliskais Britu arhitektūras institūts) izdevumā.

RIBA , institūta saīsinājums, ir apkopojis arhitektus Apvienotajā Karalistē jau gandrīz 200 gadus. Lai gan institūts atrodas Londonā, tā locekļi atrodami pa visu Lielbritāniju. Tā ir augsti vērtēta institūcija, un spēja sadarboties ar daudziem arhitektūras elementu ražotājiem.

Prestiža reklāma Betafence uzņēmumam

RIBA sniedz ikgadēju publikāciju ar nosaukumu “Commercial”. Tajā slavenākie celtniecības risinājumu ražotāji piedāvā savus produktus, kas paredzēti mājokļiem un komerciālajām struktūrām. Publikācijas tiek izplatītas starp vairāk nekā 3600 personām un iestādēm, tostarp profesionālām organizācijām un vietējām pašvaldībām.

Šī gada izlaidumā ir arī Betafence. Mūsu reklāma piedāvā unikālus risinājumus perimetra nožogojumam. Mēs ne tikai piedāvājam visaukstāko kvalitāti un garantētu drošību, bet arī augstākās klases dizainu. Mēs uzsveram, ka mūsu sistēmas iekļauj sevī 10 gadu BEKassure uzstādīšanas garantiju (pieejama tikai Apvienotajā Karalistē).

BIM modeļi arhitektūrai

Ņemot vērā RIBA, mēs sagatavojām arī divus BIM (Building Information Models), kas arhitektiem sniedz digitālo ierakstu par mūsu žogu fiziskajām un funkcionālajām īpašībām. Šie modeļi ir perfekts zināšanu un datu avots Betafence produktiem, kas ievērojami atvieglo projektēšanu un vēlāk arī žogu ieviešanu specifiskās teritorijās. Tie ļauj ikvienam arhitektam ātri un viegli vizualizēt paneļu, tīklu un vārtu atrašanās vietas, plānot stabu vietas un precīzi aprēķināt, cik daudz metru ir vajadzīgs projektam.

Materiāli arhitektiem Betafence mājaslapā

Šī nav pirmā publikācija, ko sagatavojusi Betafence speciāli arhitektiem. Mēs esam ilgi strādājuši, lai nodrošinātu speciālistiem piekļuvi unikālām zināšanām, kas ātri un viegli pieejamas. Katrs arhitekts var atrast CAD failus ar zīmējumiem Betafence žogiem mūsu tīmekļa vietnēs.

Faili, ko esam ievākuši, palīdz tiem atrast novatoriskus, drošus un vizuāli pievilcīgus nožogojumus. Ātrākas un vieglākas darba metodes ļauj ietaupīt laiku un līdzekļus, kas nepieciešami, lai veiktu darbus. Mēs uzskatam, ka “Commercial” publikācija arī atvieglos un paātrinās visu arhitektu darbu, kas ir Karaliskajā Britu Arhitektu institūtā.