Decofor paneļi ir pieejami Recto versijā

Vienotas formas versija mūsu populārajajai žogu sistēmai

Betafence cenrādis piedāvā citu Decofor dekoratīvo paneļu versiju. Recto modeli raksturo plakanas formas augšējā paneļa daļa.

Decofor nožogojumu sistēma izstrādāta tiem, kas novērtē ne tikai drošību, bet arī eleganci un dekoratīvās katra elementa īpašības, ko šis žogs sniedz mājai un īpašumam. Glitā un elegantā struktūra ar izliektu galotni (Arco), individuālajiem lietotājiem un pašvaldībām bija ļoti pieņemama piemēram, parkos un citās publiskās teritorijās.

Lai paplašinātu piedāvājamo produktu klāstu, mēs sagatavojām jaunu Decofor paneļu versiju, ko nosaucām par Recto, kas nesen tika iekļauta Betafence cenrādī. Tā no iepriekšējām versijām atšķiras ar paneļu nobeigumu virsotnē, kas šajā gadījumā ir plakans.

Universālas Decofor priekšrocības

Visas pārējās Decofor sistēmas iezīmes ir palikušas tās pašas. Tās lielākā priekšrocība ir apdare un elegance, kas liek žogam izcelties starp pārējiem variantiem. Paneļi ir ātri uzstādāmi uz īpašiem stabiem. Tos var arī piestiprināt pie sienas un pamatiem. Sistēma nodrošina stingrību un izturību daudzus gadus uz priekšu.

Kopā ar paneļiem Jūs varat iegādāties arī veramos vārtus gan Arco versijā, gan Recto versijā, kas ir pieejama pēc pieprasījuma.