Drošas brīvdienas

Pateicamies baseina nožogojumam, kas aizsargā Jūsu bērnus

Vasara, tveice, saule un nepieciešamā pelde baseinā. Lai gan brīvā laika pavadīšana pie baseina ir ļoti pievilcīga, tas rada arī risku, it īpaši ja apkārt ir bērni. Tas var aizņemt tikai mazu brīdi, kad bērns, kas skraida apkārt baseinam, iekrīt ūdenī un ir apdraudēta viņa veselība vai dzīvība.

Lai novērstu šādus negadījumus un aizsargātu bērnus no nejaušības gadījumiem pie baseina, mēs iesakām Jums nožogot baseinu tādā veidā, lai bērniem nav iespējams tam piekļūt bez Jūsu ziņas.

Bibione (VE)brīvdienu kūrorts, kuram bija vecs un bojāts žogs, gribēja ērtu risinājumu, lai palielinātu struktūras drošību un apvienotu estētiskās vērtības un izturību pret mitrumu, kas saistīts ar sāļās jūras vides klātbūtni un izturību.

Betafence, pasaules vadošais žogu ražotājs, ieteica izmantot Nylofor 3D žogu sistēmu, kas īpaši izveidota vietām, kurām nepieciešama augsta izturība, lai nodrošinātu augstāko drošības līmeni. Tērauda stieples, kas veido katru paneli, ir 5 mm biezas, kas garantē augsto izturību.

Nylofor 3D paneļi beidzas ar 30 mm garām neasām smailēm, kas atkarībā no nepieciešamības var tikt uzstādītas vērstas uz ;eju vai uz augšu. Šajā gadījumā, ņemot vērā lielo bērnu skaitu, kūrorts izvēlējās smailes uz leju, lai novērstu nekontrolētu iekļūšanu baseina zonā un tajā pat laikā nodrošinātu, ka bērni ir drošībā saskaroties ar žogu.

Betafence sistēma, kuru raksturo minimālisms un izturēta estētika, nodrošina apkārtnei izsmalcinātu eleganci. Pateicoties tās vieglajai struktūrai un caurredzamībai, sistēma saglabā ļoti vērtīgu vides estētikas nemainīgumu. Tās baltā krāsa ir līdzīga tipiskai piejūras arhitektūrai, un tas ir tas, kas izceļ visas klienta īpašumā esošās ēkas.

Nylofor 3D apvieno funkcionalitāti un estētiku, un tā paliek nevainojama un uzticīga daudzus gadus uz priekšu.

Pateicoties tās unikālajai aizsardzības tehnoloģijai, kas ietver cinkošanu, apdari ar augstu adhēzijas pakāpi un poliestera slāni (vismaz 100 mikronu biezu), sistēma ir izturīga pret laika apstākļiem, UV starojumu un jūras sāli. Un tā kalpo ilgu laiku.

Sistēma ir ātri uzstādāma un parasti pieejama RAL 6005 zaļā vai citās krāsās pēc pieprasījuma, tāpat kā attiecīgajā gadījumā.

Balta Nylofor 3D žoga izvēle, lai aizstātu veco, no vienas puses ļāva apvienot estētiku un  harmoniju ar ainavu  ar nepieciešamību nožogot baseinu, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi, tādējādi nodrošinot drošību jaunākajiem bērniem. Žogs aizsargā baseinu gan dienu, gan nakti no mazajiem dzīvniekiem.

Tehniskie dati

Modelis: Nylofor 3D Betafence

Krāsa pēc pieprasījuma: Bianco

Panelis: 2500 mm

Paneļa augstums: 1230 mm

Atveres: 200×50 mm un 100×50 pastiprinošās restes

Stieples diametrs: 5 mm

Pasūtījuma apjoms: 140 lineārie metri