Dzenoties pēc ideāla žoga: Apskats

Zenturo Super gabionu sienas

Anna L. Auderghema meklēja žogu un vārtus, kas ideāli atbilstu viņas lievenim. Pēc ilgas meklēšanas tiešsaitē un apmeklējot Betafence stendu Batibouwe, viņa atrada perfektu risinājumu: gabionu sienas no Zenturo Super paneļiem. Lasiet viņas atsauksmes zemāk.

“Mēs vēlējāmies aizstāt mūs iepriekšējo zaļo un ievērojami nolietoto tīklu aizstāt ar elegantu un izturīgu žogu. Mums šķita, ka cilvēki pastāvīgi lēkāja tam pāri turp un atpakaļ, lai nokļūtu kaimiņu dārzos. Turklāt mēs gribējām kaut ko viegli uzstādāmu – mēs neesam eksperti šajā jomā.

Es veicu savu pētījumu tiešsaitē, pārlūkojot dažādas sistēmas un materiālus, līdz beidzot es atklāju Betafence gabionu sienas. Mēs apskatījāmies uz attēliem, izlasījām rokasgrāmatu zem attēliem, skatījāmies montāžas pamācību un instrukciju un izvēlējāmies kvalitatīvu risinājumu par pieņemamu cenu.

Kā ieteikts tīmekļa vietnē, mēs izvēlējāmies Betafence produktus antracīta krāsā, jo tie vislabāk atbilst mūsu lievenim un ķieģeļiem. Mēs esam ļoti apmierināti ar savu lēmumu: mums ir elegants, vienkāršs risinājums, kas lieliski papildina apkārtni. Pat mūsu arhitekts, kurš sākotnēji bija skeptisks par to, kļuva entuziastisks, kad mēs izstāstījām viņam par mūsu projektu. Visgrūtākais posms bija pamatu sagatavošana, bet ar pāris mūsu draugu palīdzību, mums tas izdevās.”

Ar jaunajiem Zenturo Super paneļiem Jūs varat aizpildīt savu žogu vēl skaistāk un radošāk. Tāpat kā neviens cits panelis, Zenturo Super paneļi ir ideāli piemēroti dārza starpsienām un žogiem, un, aizpildot tos ar dabīgiem materiāliem, piemēram, akmeni vai koku, rodas vēl skaistāks estētiskais rezultāts. Izmantojot Zenturo Super, Betafence ieviesa paneļus ar vēl mazākām atverēm: 50 x 50 mm un 100 x 50 mm, nodrošinot vēl plašāku iespēju klāstu. Tagad Jūs varat aizpildīt paneļus ar vēl mazākiem akmeņiem, mizu vai koka skaidām, neradot risku, ka tie izbirs.

Labākā kombinācija

Lai papildinātu sistēmu, L. Ģimene izvēlējās Zenturo Classic vienviru vārtus. Vārti ir izturīgi, stingri un tajā pašā laikā eleganti. Tie ir ideāli piemēroti Zenturo Super gabionu sienām. Padariet savu dārzu ieeju vēl stilōgāku!

Jūsu dārzs ir tikpat unikāls kā Jūsu žogs …