Horizen – žogs ar plašu redzesloku

Horizontālie žogi ir lieliska izvēle ikvienam, kas meklē risinājumus ar plašu pielietojumu. Tie ir moderni, pievilcīgi un droši, un galvenokārt, saskaņā ar jaunākajām tendencēm.

Žogu tirgus var būt gaismas attālumā no modes tendencēm, tomēr sezonāls izskats vienmēr ir modē. Daži risinājumi bija populāri vairākus gadus (pavisam nesen tas bija kalts dzelzs žogs) līdz tie laika gaitā deva ceļu citiem pircēju favorītiem. Pašlaik tie ir horizontālie žogi, kas ir modē, ieskaitot Betafence Horizen sistēmu.

Pievilcīgs izskats un drošība

Šī modeļa panākumi izriet no raksturīgo iezīmju kombinācijas, ko vēlas jebkurš pircējs. Pirmkārt pievilcīgu un atšķirīgu izskatu. Horizontālais stieņu izvietojums padara paneļus un vārtus elegantus, un izceļ tos no apkārtējā.

Otrkārt: privātums. Šaurās spraugas starp stieņiem nodrošina augsta līmeņa necaurredzamību. Tas nozīmē, ka mājas īpašnieki, kuru īpašums ir nožogots ar Horizen paneļiem, var baudīt tuvību gan mājās, gan dārzā.

Treškārt: drošība. Pieminētie šauri novietotie stieņi padara neiespējamu starp tiem ievietot roku vai kāju un tādējādi iespēja nepiederošām personām iekļūt aiz žoga ir izslēgta.

Ceturtkārt: izturība. Horizen paneļi tiek ražoti izmantojot modernos poliestera pulvera pārklājumus, kas palielina produktu izturību un nodrošina lietošanu daudzus gadus uz priekšu.

Horizen ir klientiem draudzīgs risinājums

Betafence piedāvātais risinājums paredz lielu skaitu variāciju. Tas ir pieejams daudzos izmēros un krāsās, kas padara to viegli pielāgojamu jebkuram īpašumam. Horizen paneļus var montēt gan uz stabiem, kas paredzēti sistēmai, gan uz akmens stabiem.

Horizen paneļi ir viegli uzstādāmi tāpēc ir piemēroti jebkuram entuziastam, kas vēlas to paveikt pats.