Iežogo!

Ja Jūs izbrīna kāpēc ir vērts būvēt žogu ap savu īpašumu,  Jums noteikti vajadzētu izlasīt šo rakstu!

Žogs ir ļoti universāls produkts, kas pateicoties dizaineru un tehnoloģiju speciālistu pūlēm veic vairāk un vairāk funkciju ap māju. Atbilstošā modeļa paneļu vai tīkla izvēle ir atkarīga no jūsu īpašuma apkārtnes un galvenā mērķa, kas ir uzlikts šim žogam.

  1. Teritorijas drošība

Tā ir pirmā un pamata funkcija jebkuram nožogojumam. Tā uzdevums ir efektīvi nodrošināt māju un dārzu pret nepiederošu personu vai savvaļas dzīvnieku ielaušanos. Žogu ražotāji piedāvā plašu modeļu klāstu, kam ir dažādu līmeņu drošība un izturība. Betafence piedāvā standarta drošību gadījumā ar Bekafor modeļiem vai augstākā līmeņa drošību pateicoties Securifor paneļiem, ko izmanto arī rūpnieciskajos objektos.

Visizturīgākie un drošākie modeļi novērš rāpšanos pāri žoga struktūrai un tiem ir griezoši elementi uz to paneļiem vai tīkliem. Tie garantē izturību pret mainīgajiem laika apstākļiem.

  1. Skaņas izolācija un privātums

Starp daudzajiem žogu veidiem, Jūs varat atrast arī tādus, kas samazina teritorija ienākošās apkārtējās skaņas un nodrošina iedzīvotājus ar augstiem privātuma standartiem. Zenturo gabionu sienas lieliski pilda šo lomu. Tās ir piepildītas ar akmeni vai koka materiāliem. Turklāt gabionu sienas ir ar skaņas izolācijas īpašībām, kas samazina apkārtējo troksni. Tas ir īpaši svarīgi, ja jūs dzīvojat blakus trokšņainām ielām un jūs satrauc skaņas, kas nāk no braucošajiem auto.

  1. Estētika

Mūsdienu žogi apvieno aizsargfunkcijas ar augstu estētisko vērtību. Dizaineri piedāvā produktus, kas izceļ arhitektūras priekšrocības un dārza interjeru. Bez tam, žogam var būt dekoratīvs mērķis – viss, kas jums jādara ir jāizvēlas dekoratīvos, oriģinālos paneļu modeļus, piemēram Decofor vai Horizen.

  1. Bērnu drošība

Nožogojot īpašumu no ielas garantē drošību Jūsu bērniem. Žogs nodrošina, ka Jūsu bērni var mierīgi spēlēties dārzā bez riska pēkšņi izskriet uz ielas.